img

img img
img
Schowek
Produktów: 0

Zobacz jak pracujemy

 

Arena Łazienek FEMAX - poznaj nas lepiej i zobacz jak pracujemy!

 

Od ponad 25 lat dostarczamy Wam najlepsze produkty z dziedziny wyposażenia łazienek i ogrzewania od renomowanych polskich i światowych producentów. Wszystkie oferowane przez nas marki są powszechnie cenione oraz posiadają serwis na terenie Polski.

Teraz dajemy Wam możliwość poznania nas od “tej drugiej” strony – zobaczcie FEMAX od środka i dowiedzcie się jak pracujemy!

FEMAX to 25 lat historii, 100% polskiego kapitału, 11 placówek sprzedaży, ponad 130 pracowników, 15 tysięcy m2 powierzchni magazynowo-ekspozycyjnej, 3 marki własne produktów, setki nagród i wyróżnień oraz 140 tysięcy pozycji asortymentowych od 120 wiodących polskich i światowych marek!

Jesteśmy jedną z największych i najnowocześniejszych firm w branży łazienek, ogrzewania i instalacji w Polsce i wiodącym dystrybutorem w północnej części kraju. Posiadamy zarządzany komputerowo centralny magazyn wysokiego składowania zapewniający Państwu wysoką dostępność oferowanych produktów a nasz transport szybko i bezpiecznie dostarcza Państwa zamówienia pod wskazany adres. W każdej z placówek mogą się Państwo spotkać z jednym z naszych ekspertów, którzy pomogą w doborze szukanego asortymentu oraz zaprezentują go na ekspozycji. Na ekspozycjach w naszych salonach znajdą Państwo: wyposażenie łazienek, płytki ceramiczne, technikę kuchenną oraz technikę instalacyjną i grzewczą.

 

Zapraszamy do zakupów i dziękujemy za już okazane zaufanie.

NASZE WYRÓŻNIENIA
img img img img img img img
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
*Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.
do góry

Obsługujemy płatności

img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img
Wszystkie prawa zastrzeżone dla Arenalazienek.pl Projekt i realizacja MAXSOTE 2018.
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl