Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_27/

Drzwi nawannowe RAVAK AVDP3 150cm szkło grape, białe 40VP0102ZG

Drzwi nawannowe RAVAK AVDP3 150cm szkło grape, białe 40VP0102ZG

1px 1px 1px 1px 1px 42 ocen |
Kod produktu:

40VP0102ZG

| Producent:

RAVAK

ilość - +
trwale niedostępny

Opis produktu

Opinie

WANNOWE DRZWI PRZESUWNE TRZYELEMENTOWE

Wygodne do zastosowania we wnęce, w której stworzą zamkniętą przestrzeń prysznicową. W połączeniu ze ścianką stałą wannową APSV utworzą kabinę nawannową.

Wybierz z szerokiego asortymentu parawanów nawannowych odpowiednich nie tylko do wanien RAVAK, ale do dowolnych wanien z prostą górną krawędzią, w tym do wanien blaszanych i żeliwnych. Parawany nawannowe RAVAK są uniwersalne, zawsze perfekcyjnie pasują do wanny i dają się składać na wiele sposobów

Mamy parawan prawie na każdą wannę, z wyjątkiem kilku pojedynczych modeli. Są zaprojektowane w taki sposób, aby pasowały do wanny i razem tworzyły bezpieczne miejsce także do wzięcia prysznica.

Z instalacją parawanu poradzi sobie każdy, wystarczy przykręcić kilku śrub. Można go zainstalować także w już użytkowanej łazience.

Jako wieloletni producent kabin prysznicowych możemy nasze doświadczenia w tej dziedzinie, rzetelne rzemiosło i umiejętność wyboru najlepszych materiałów wykorzystać także w produkcji parawanów nawannowych.

rozmiary: 120, 150, 160, 170, 180 cm
wariant : L/R wariant po obróceniu w trakcie montażu o 180⁰
kolorystyka : profile - biały, Satin
wypełnienie z bezpiecznego szkła: 3 mm; Transparent, Grape
wypełnienie polistyren : Rain
wysokość produktu: 138 cm

Drzwi składają się z jednego stałego i dwóch przesuwnych elementów. Konstrukcja wyprodukowana została z grubościennych profili aluminiowych z wysokiej jakości wykończeniem powierzchni i o maksymalnej szczelności. Drzwi nawannowe można instalować na wannach prostokątnych Classic, Sonata, Campanula II i Vanda II lub na innej klasycznej wannie prostokątnej z równą górną krawędzią. Drzwi nawannowe AVDP3 są odpowiednie do zamknięcia wnęki prysznicowej (tzn. murowanej przestrzeni z trzema ścianami) lub po połączeniu drzwi ze ścianką stałą APSV do utworzenia przestrzeni prysznicowej. Standardowa wysokość produktu to 1370 mm. Obracając drzwi nawannowe AVDP3 w trakcie montażu o 180°, uzyskujemy wariant wejścia z prawej lub z lewej strony. Za pomocą profilu poszerzającego można poszerzyć produkt o 2 cm na każdej stronie. Drzwi nawannowe można również zamówić na miarę.

Dane techniczne

Kategoria

Parawany nawannowe

Opinie

Opinie, czyli co myślą inni

Masz ten produkt? Doradź innym przed zakupem

Napisz opinię

Dodaj opinię x

Drzwi nawannowe RAVAK AVDP3 150cm szkło grape, białe 40VP0102ZG

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium