Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_28/

Drzwi prysznicowe HUPPE AURA Elegance GT 90cm, skrzydłowe ze stałym segmentem do ścianki, lewe, chrom eloxal, AntiPlaque 400402092322

Drzwi prysznicowe HUPPE AURA Elegance GT 90cm, skrzydłowe ze stałym segmentem do ścianki, lewe, chrom eloxal, AntiPlaque 400402092322

1px 1px 1px 1px 1px 39 ocen |
Kod produktu:

400402092322

| Producent:

HUPPE

ilość - +
trwale niedostępny

Opis produktu

Dane techniczne

Opinie

HÜPPE Aura elegance

Jeżeli istnieje synonim natrysku, to jest nim HÜPPE Aura elegance. To niezawodna odpowiedź na zapotrzebowanie na solidny natrysk w przystępnej cenie. Nie zostaną rozczarowani także ci, którzy nie chcą rezygnować z wysokiej jakości prawdziwego szkła. Klarowne, eleganckie kształty i najwyższa jakość wykonania powodują, że Hüppe Aura elegance to doskonałe rozwiązanie, pozwalające się optymalnie dopasować do każdych uwarunkowań pomieszczenia. HÜPPE Aura elegance – nowoczesne kształtowanie pomieszczeń może być takie proste.

 

Właściwości kabin prysznicowych HUPPE AURA Elegance:


- Zawias ze zintegrowanym mechanizmem wznosząco-opadającym - Drzwi skrzydłowe serii HÜPPE Aura elegance są wyposażone w zintegrowany mechanizm wznosząco-opadający. Nieznacznie podnosi on drzwi podczas otwierania i zapewnia ich mocne domykanie. Ponadto funkcja ta zapobiega zużyciu dolnych listew uszczelniających.

- Technika Soft-Open/Soft-Close w drzwiach suwanych (opcja za dopłatą) - Przezroczyste drzwi suwane HÜPPE Aura elegance samoczynnie otwierają i zamykają się dzięki funkcji Soft-Close/Soft-Open przez lekkie dotknięcie uchwytu. Najwyższy komfort dla najwyższych wymagań!

- Łatwe czyszczenie - W wielu domach drzwi suwane uważane są za trudne do czyszczenia. Opracowując drzwi suwane HÜPPE Aura elegance położyliśmy szczególny nacisk na zaprzeczenie temu mitowi. Wynikiem naszych starań jest innowacyjny mechanizm sprężynowy. Pozwala on na łatwe odchylanie drzwi suwanych, co jest optymalną podstawą do łatwego, dokładnego i mało czasochłonnego czyszczenia natrysku.

- System maskownic HÜPPE - Dzięki obszernemu zakresowi regulacji, pozwalającemu na kompensację nierównych ścian, można często korzystać z modeli standardowych. System maskownic HÜPPE pozwala na montaż segmentów drzwi do ściany bez widocznych połączeń śrubowych. Odpada również konieczność nawiercania listwy przyściennej na miejscu. Wyklucza to od początku możliwość porysowania profilu oraz wystąpienia opiłków metalu w brodziku.

- Lepiej się zabezpieczyć - W przypadku serii HÜPPE Aura elegance montowane jest jednowarstwowe szkło bezpieczne (ESG) o grubości 6 mm.

Dane techniczne

Z powłoką ochronną tak
Typ wejścia drzwi drzwi uchylne
Wypełnienie drzwi szkło przeźroczyste
Kategoria

Drzwi prysznicowe

Opinie

Opinie, czyli co myślą inni

Masz ten produkt? Doradź innym przed zakupem

Napisz opinię

Dodaj opinię x

Drzwi prysznicowe HUPPE AURA Elegance GT 90cm, skrzydłowe ze stałym segmentem do ścianki, lewe, chrom eloxal, AntiPlaque 400402092322

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium