Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_28/

Kocioł gazowy BERETTA MYNUTE BOILER GREEN 25 BSIE 6-25kW 2 funkcyjny z zasobnikiem 45L 20142451

beretta mynute boiler green.png
 • promocja

Kocioł gazowy BERETTA MYNUTE BOILER GREEN 25 BSIE 6-25kW 2 funkcyjny z zasobnikiem 45L 20142451

1px 1px 1px 1px 1px 104 ocen |
Kod produktu:

20142451

| Producent:

BERETTA

Cena: 6 770,00 zł 6770.00
Cena katalogowa: 13 958,00 zł
ilość - +
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 6 770,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
dostępność
w magazynie
Produkt gotowy do szybkiej wysyłki lub odbioru
dostawa
24 godziny
loader
dostawa

Najtańsza dostawa:

Ten produkt odbierzesz za darmo w naszych salonach

Opis produktu

Akcesoria

Opinie

Autoryzowany dystrybutor Beretta

 

Kocioł gazowy BERETTA MYNUTE BOILER GREEN 25 BSIE 6-25kW 2 funkcyjny z zasobnikiem 45L 20142451

 

Mynute Boiler Green

Wiszące kotły kondensacyjne z wbudowanym zasobnikiem wykonanym ze stali nierdzewnej

 

KOMFORT CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

 

WYSOKI KOMFORT C.W.U.

Wysoki komfort ciepłej wody użytkowej zapewniony jest przez zastosowanie zasobnika c.w.u., wykonanego ze stali nierdzewnej, o pojemności 45 lub 60 litrów.

 

WYMIENNIK KONDENSACYJNY

Nowatorski wymiennik został zaprojektowany tak, aby zapewnić wysoką sprawność, zgodnie z najbardziej rygorystycznymi Dyrektywami Europejskimi w zakresie efektywności energetycznej i niskiej emisji spalin.

 

ENERGOOSZCZĘDNA POMPA MODULOWANA

Dzięki zastosowaniu pompy o modulowanej prędkości i współczynniku efektywności energetycznej EEI ≤ 0,20 zostało ograniczone zużycie energii elektrycznej.

 

REGULACJA POGODOWA

Kotły MYNUTE BOILER GREEN mają wbudowany moduł regulacji pogodowej. Po podłączeniu sondy zewnętrznej, można aktywować funkcję regulacji pogodowej. Kocioł, na podstawie odczytu temperatury zewnętrznej oraz korzystając z krzywej grzewczej, ustala optymalną temperaturę zasilania instalacji c.o., aby utrzymać odpowiedni komfort cieplny w pomieszczeniu.

 

Seria kotłów MYNUTE BOILER GREEN zgodna z wymogami Dyrektywy ErP

Seria kotłów MYNUTE BOILER GREEN jest zgodna z wymaganiami Dyrektywy Europejskiej ErP, która weszła w życie 26 września 2015. Od tego dnia nowa etykieta obowiązuje dla urządzeń gazowych, tj. kotłów gazowych, podgrzewaczy wody czy pomp ciepła. Nowe przepisy mają pomóc krajom UE w osiągnięciu do 2020 roku celu „20-20-20”, co oznacza redukcję emisji gazów o 20%, wzrost wykorzystania odnawialnych źródeł energii o 20%, zmniejszenie globalnego zużycia energii o 20%.

 

Panel sterowania

MYNUTE BOILER GREEN jest wyposażony w łatwy w obsłudze panel sterowania z wyświetlaczem LCD. Dzięki niemu można w łatwy sposób kontrolować pracę urządzenia i dostosować ją do swoich wymagań. Pojawiające się na wyświetlaczu ikony w sposób czytelny informują użytkownika o pracy kotła. Pokrętła umożliwiają wybór temperatury zasilania c.o., temperatury c.w.u. oraz aktywację funkcji S.A.R.

 

Wymiennik kondensacyjny

Sercem wysokiej klasy kotła MYNUTE BOILER GREEN jest innowacyjny wymiennik kondensacyjny. Jego unikalna budowa i proces produkcji wpłynęły na zgłoszenie wymiennika do Europejskiego Urzędu Patentowego (PATENT PENDING). Rurowy wymiennik wykonany jest z aluminium i nie posiada żadnych łączeń spawanych. Przewodność cieplna materiału (kilkakrotnie wyższa niż stali nierdzewnej), z jakiego jest wykonany, pozwala na równomierny rozkład temperatury na wymienniku, co zapobiega tworzeniu się miejsc przegrzewu, a tym samym zwiększa jego trwałość. Opatentowana struktura wymiennika zapewnia pełny przepływ wody kotłowej (bez spadków ciśnienia) oraz zapobiega osadzaniu się kamienia. Ponadto dzięki jego konstrukcji wykorzystuje się zjawisko kondensacji (odzyskanie ciepła ze spalin), co skutkuje wysoką sprawnością kotła.

 

System Automatycznej Regulacji S.A.R.

System Automatycznej Regulacji S.A.R. jest nowatorskim rozwiązaniem na polskim rynku kotłów wiszących. Znacznie podnosi komfort korzystania z centralnego ogrzewania. Zadaniem tego systemu jest zmiana temperatury zasilania centralnego ogrzewania w zależności od zapotrzebowania w pomieszczeniu, w którym znajduje się termostat pokojowy. Cyklicznie, w odstępach 20-minutowych, kocioł sprawdza stan owego termostatu i w zależności od jego położenia (otwarty, zamknięty) podnosi temperaturę zasilania dwukrotnie skokowo o 5°C. Ponowne uruchomienie kotła, po osiągnięciu żądanej temperatury w pomieszczeniu, nastąpi z wcześniej wybraną wyjściową temperaturą zasilania. Funkcja S.A.R. jest unikatowym rozwiązaniem, stosowanym wyłącznie w kotłach Beretta. Ustawiając pokrętło wyboru temperatury c.o. w pozycji AUTO (pomiędzy 55°C a 65°C), temperatura zasilania c.o. jest regulowana w sposób automatyczny, w zależności od realnego zapotrzebowania na ciepło w pomieszczeniu.

 

 

Cechy produktu:

 • Kocioł kondensacyjny ErP, wyposażony w energooszczędną pompę modulowaną o współczynniku  efektywności energetycznej EEI <= 0,20
 • Wbudowany zasobnik ze stali nierdzewnej o pojemności 45l wyposażony w anodę magnezową
 • Certyfikat RANGE RATED – możliwość doboru mocy maksymalnej do potrzeb użytkownika
 • Wbudowany moduł regulacji pogodowej
 • Wyświetlacz LCD
 • Możliwość sterowania dwoma lub trzema obiegami grzewczymi c.o. (CONNECT AT-BT LE, CONNECT BASE MIX 1 LE lub CONNECT BASE MIX 2 LE)
 • System Automatycznej Regulacji S.A.R.
 • System autodiagnostyki z precyzyjnym określeniem rodzaju ewentualnej usterki poprzez kody błędów
 • Zapłon elektroniczny z jonizacyjną kontrolą płomienia
 • Płynna regulacja mocy
 • Najwyższy stopień zabezpieczenia przeciwporażeniowego IPX5D
 • Cykl antyzamarzaniowy
 • Cykl antyblokujący pompę i zawór trójdrogowy
 • Możliwość podłączenia cyrkulacji c.w.u.
 • Wysoka sprawność do 109,3%
 • Naczynie wzbiorcze na c.o. i c.w.u.
 • Pełna konsola przyłączy z zaworami odcinającymi c.o. z filtrem oraz zawór odcinający gaz (akcesoria dodatkowe)

Dane techniczne

Kategoria

Kotły i piece gazowe

Koszty dostawy

Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:

Akcesoria

Opinie

Opinie, czyli co myślą inni

Masz ten produkt? Doradź innym przed zakupem

Napisz opinię

Dodaj opinię x

Kocioł gazowy BERETTA MYNUTE BOILER GREEN 25 BSIE 6-25kW 2 funkcyjny z zasobnikiem 45L 20142451

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium