Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_27/

Rekuperator SPIROFLEX VENT CLEAR HC4HE COMFORT poziomy SX-RHC4HEC

Rekuperator SPIROFLEX VENT CLEAR HC4HE COMFORT poziomy SX-RHC4HEC

1px 1px 1px 1px 1px 75 ocen |
Kod produktu:

SX-RHC4HEC

| Producent:

SPIROFLEX

Cena: 8 982,00 zł 8982.00
Cena katalogowa: 12 832,00 zł
ilość - +
na zamówienie
Chwilowy brak produktu w magazynie
dostawa
produkt na zamówienie
loader
dostawa

Najtańsza dostawa:

Ten produkt odbierzesz za darmo w naszych salonach

Opis produktu

Akcesoria

Opinie

Rekuperator SPIROFLEX VENT CLEAR HC4HE COMFORT poziomy SX-RHC4HEC

 

Rekuperator VENT CLEAR HC4 HE Comfort

 

Seria C rekuperatorów

Rekuperatory VENT CLEAR HC to nowa generacja central wentylacji mechanicznej posiadająca szereg modyfikacji i ulepszeń korzystnie wpływających na parametry ich pracy. Charakteryzują się zwiększaną wydajnością, zwiększonym odzyskiem ciepła, cichszą pracą i łatwiejszą obsługą serwisową. Rekuperatory VENT CLEAR HC to również nowe rozwiązania i technologie dla wymagających klientów oraz rozbudowany system sterowania z nowymi funkcjami i szerszą możliwością współpracy z urządzeniami zewnętrznymi.

Wydajny rekuperator

Wymiennik HE (High Efficiency) został skonstruowany, tak aby uzyskać jak najwyższy stopień odzysku ciepła z powietrza wywiewanego i przekazanie go powietrzu nawiewanemu.Sprawność w urządzeniu z zamontowanym wymiennikiem HE sięga 82%, natomiast w przypadku mniejszych wydajności sprawność może osiągnąć wartość aż 96%.

Neutralizacja zanieczyszczeń - dodatkowa filtracja

Rekuperator posiada opcje podłączenia Filtru PROTECT BOX. Jest to dodatkowy filtr stanowiący odrębne urządzenie zapewniające komfort idealnie czystego powietrza. Dostępny w dwóch wariantach dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Zbudowany w oparciu o unikalną technologie w połączeniu z rekuperatorem w wersji PROTECT BOX Smog usuwa zanieczyszczenia PM1, PM2.5, PM10, stanowiąc skuteczną zaporę antysmogową, a wersja PROTECT BOX Carbon – LZO i zapachy z otoczenia. Jest gwarantem powietrza wolnego od bakterii, wirusów i alergenów.

Cichy rekuperator - to jedyne 38 dB

Przemyślane rozwiązania, zaawansowane i nowatorskie wentylatory z zakrzywionymi łopatkami czy skuteczna izolacja ze spienionego kauczuku gwarantują niesłyszalną pracę wentylacji i pełny komfort bez zakłóceń uciążliwym hałasem.

System Double Air Clear

Zastosowany system Double Air Clear (DAC) w rekuperatorach VENT CLEAR to skuteczny sposób na czyste powietrze, dzięki dwuetapowej filtracji powietrza. Czerpane powietrze w pierwszej kolejności zostaje wstępnie oczyszczone z największych zabrudzeń. Wszystko za sprawą filtra ISO Coarse 50%. Kolejnym krokiem jest filtr dokładny ePM1 55%, który dzięki swojej skuteczności usuwa szkodliwe zanieczyszczenia będące składnikiem smogu, t.j. pył zawieszony PM1, PM2.5 i PM10. Takie połączenie filtrów daje gwarancję czystego powietrza oraz długą żywotność filtra dokładnego chronionego przez filtr wstępny w postaci maty umieszczonej w ramce wielorazowego użytku, co dodatkowo dba o naszą kieszeń.

Zaawansowany technologicznie bypass

Dzięki automatycznej funkcji bypass system rekuperacji wykorzystuje naturalny chłód powietrza z zewnątrz budynku chłodząc wentylowane pomieszczenia w sytuacji kiedy temperatura w nich jest wyższa niż wymagamy. Po uruchomieniu funkcji, powietrze omija w stu procentach wymiennik rezygnując z odzysku ciepła co prowadzi do obniżenia temperatury pomieszczeń. Otwarty bypass może również posłużyć do ogrzania pomieszczeń jeżeli temperatura w pomieszczeniu jest zbyt niska a ciepło powietrza zewnętrznego na to pozwala.

 

Cechy produktu:

  • Maksymalny przepływ powietrza (przy 100Pa): 450m³/h
  • Sprawność cieplna odzysku ciepła: 84 -96 %
  • Klasa efektywności energetycznej: A
  • Pobór mocy napędu wentylatora, w tym wszystkich układów sterowania silnika: 166W
  • Zużycie energii elektrycznej: 10÷171W
  • Automatyka sterująca: Comfort MIDI
  • Bypass: Automatyczny, 100% obejścia
  • Oczyszczanie powietrza: Double Air Clear
  • Trzystopniowy system antyzamrożeniowy
  • Wymiennik: HE wysoka sprawność

Dane techniczne

Kategoria

Rekuperatory

Koszty dostawy

Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:

Akcesoria

Opinie

Opinie, czyli co myślą inni

Masz ten produkt? Doradź innym przed zakupem

Napisz opinię

Dodaj opinię x

Rekuperator SPIROFLEX VENT CLEAR HC4HE COMFORT poziomy SX-RHC4HEC

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium