Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_27/

DEVImat – maty grzewcze

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę wysokiej jakości elektrycznych mat grzewczych o różnych długościach i mocach stosowanych jako ogrzewanie podłogowe. Są one idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie zapewnić sobie komfort cieplny w domu lub w firmie.

Wysokiej jakości elektryczna mata grzewcza

Maty grzewcze są energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Nie tylko pomagają zmniejszyć ślad węglowy, ale także pozwalają zredukować zużycie energii. Maty grzewcze DEVImat z naszego asortymentu są bardzo trwałe i niezawodne, dzięki czemu będziesz cieszyć się korzyściami płynącymi z ogrzewania podłogowego przez wiele lat.

Maty grzewcze DEVImat do wielu zastosowań

Szeroka gama wymiarowa mat grzewczych podłogowych DEVImat może być dostosowana do danych wymagań i potrzeb inwestora. Montuje się je zarówno na małych, jak i dużych przestrzeniach. Mata grzewcza elektryczna pod płytki sprawdzi się jako źródło ciepła w pokojach, korytarzach czy w łazience. Jest to solidne rozwiązanie łatwe w montażu i bezpieczne w użytkowaniu.

Elektryczne maty grzewcze DEVImat można instalować pod różnymi typami podłóg, m.in.:

 

- Płytkami ceramicznymi, które najczęściej instaluje się w korytarzach, łazienkach i toaletach.

- Panelami winylowymi lub laminowanymi, podłogi tego typu szybko się nagrzewają i oddają ciepło do pomieszczeń.

- Posadzką kamienną, wskutek czego zachowasz ciepłą podłogę, zachowując jej niepowtarzalny styl. Niezależnie od rodzaju podłogi elektryczna mata grzewcza zapewnia równomierny rozkład temperatury na całej jej powierzchni.

 

Mata grzewcza pod lustro

Oprócz typowego zastosowania mat grzewczych, jakim jest ogrzewanie podłogowe, istnieją także modele dedykowane do stosowania pod lustrem. Model DEVI DSVF to mata grzejna pod lustro klejone do ściany. Jest ona prosta w montażu i można ją instalować nawet na dużych powierzchniach, zarówno w domu, jak i pomieszczeniach użyteczności publicznej. Mata grzewcza pod lustro sprawdzi się w łazience, salach tanecznych, klubach fitness, czy w SPA.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium