Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_26/

 Zawór grzejnikowy KFA powrotny 1/2" prosty 751-000-07

Zawór grzejnikowy KFA powrotny 1/2" prosty 751-000-07

Producent: KFA ARMATURA
Cena katalogowa: 44,07 zł
Cena: 29,96 zł

Adapter TERMA czarny TGACZ001

Adapter TERMA czarny TGACZ001

Producent: TERMA
Cena katalogowa: 59,04 zł
Cena: 53,14 zł

Kolano montażowe TECE Logo  16x15mm, do grzejników 8740401

Kolano montażowe TECE Logo 16x15mm, do grzejników 8740401

Producent: TECE
Cena katalogowa: 77,64 zł
Cena: 54,34 zł

Korek FERRO do grzejników aluminiowych 1" lewy  GG2L20

Korek FERRO do grzejników aluminiowych 1" lewy GG2L20

Producent: FERRO
Cena katalogowa: 4,45 zł
Cena: 4,01 zł

Korek FERRO do grzejników aluminiowych 1" prawy  GG2P20

Korek FERRO do grzejników aluminiowych 1" prawy GG2P20

Producent: FERRO
Cena katalogowa: 4,45 zł
Cena: 4,01 zł

Lakier PURMO w sztyfcie kolor RAL 9016  AZ03PA0070901630

Lakier PURMO w sztyfcie kolor RAL 9016 AZ03PA0070901630

Producent: PURMO
Cena katalogowa: 78,86 zł
Cena: 55,20 zł

Grzejniki i akcesoria do nich - grzałki, konsole i zawory

W związku ze zmianami przepisów w zakresie ogrzewania mieszkań wiele osób ma dylematy, jak najprościej i najtaniej zmienić ogrzewanie na ekologiczne. Rozwiązaniem tymczasowym albo docelowym może być grzałka elektryczna do grzejnika. Grzałki oferowane są od najprostszych, tanich modeli wyłączanych z gniazdka, zaopatrzonych w zabezpieczenie przed przegrzaniem; po bardzo profesjonalne grzałki elektryczne ze wskaźnikiem temperatury, termostatem, zabezpieczeniem przed zamarzaniem, pracą w suchym grzejniku itp.

Mogą być bardzo prostym i niewielkim urządzeniem prawie niewidocznym  przy grzejniku, ale bardziej profesjonalne grzałki wyróżniają się atrakcyjnym wzornictwem i szerszymi funkcjami użytkowymi.

Istotnym elementem przy wyborze grzałki są opcje zarządzania energią. Może to być system manualnego ustawiania temperatury, mogą być też być zdalnie skomunikowane z naściennym programatorem regulując zadaną temperaturę oraz wyposażone w timer kontrolujący czas grzania.

Grzałki elektryczne do grzejników są często wyposażone w kabel spiralny umożliwiający rozciąganie na większe odległości od gniazda elektrycznego i zapobiegający zwijaniu się przewodu.

Jakie akcesoria do grzejnika potrzebujesz dodatkowo?

Do montażu grzejników potrzebne są również akcesoria do grzejników. Podstawowe z nich to:

  • konsola ścienna do grzejników – zestaw aluminiowych listew do powieszenia grzejnika na ścianie. Wsporniki umożliwiają montaż grzejników do ścian zarówno pod jak i nad grzejnikiem. Dostępne w wersji stałej i regulowanej.
  • zawór przyłączeniowy - podwójny kurek przyłączeniowy do grzejników zaworowych z gwintem z możliwością odcinania. Na różne rodzaje przyłączy – gwint, zacisk oraz różne rodzaje rur, np. miedź, stal. Zawór przyłączeniowy może występować również jako zawór kulowy – łatwiejszy dla częstego zamykania i otwierania i odporniejszy na zniszczenia, oraz jako zawór kątowy i prosty. Producenci zaworów: MEIBES i SCHLOSSER.
  • rozety osłonowe – w wersji z tworzywa i chromowane. Służą do estetycznego wykończenia montażu grzejników, osłaniają rury i miejsca ich wejścia w podłogę lub ścianę.

Zabezpieczając się we wszystkie podane akcesoria do grzejników skrócisz czas montażu i sprawisz, że będzie estetyczny i skuteczny. Grzałka zamontowana do grzejnika zapewni ciepło w Twojej łazience bez potrzeby wymiany instalacji c.o. W naszym sklepie znajdą Państwo odpowiednie grzałki, jak i szeroki wybór akcesoriów. Zapraszamy do przejrzenia oferty!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium