Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_26/
Opcje przeglądania

Pompy ciepła Galmet: powietrze-woda, powietrzne, cwu i inne

Wśród wielu dostępnych na rynku urządzeń grzewczych pompy ciepła należą do jednych z najbardziej efektywnych w działaniu. Te nowoczesne, a zarazem ekologiczne rozwiązania z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Są nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale przede wszystkim znacząco przyczyniają się też do zmniejszenia rachunków za ogrzewanie. Choć urządzenia te najczęściej montuje się w nowo powstających domach, to z powodzeniem można je także zastosować w już istniejących budynkach.

Znajdujące się w naszym asortymencie pompy ciepła Galmet są oferowane w postaci kompleksowych zestawów, gotowych do instalacji. Każdy z nich składa się z optymalnie dobranych parametrami technicznymi elementów, co przyczynia się do jeszcze lepszej wydajności systemu i niezawodnej jego pracy. Znajdująca się w zestawie pompa ciepła Galmet to wielofunkcyjne urządzenie. Nie tylko efektywnie ogrzewa budynek, ale także umożliwia jego schładzanie. Służy również go podgrzewania wody użytkowej.

Pompa ciepła powietrze woda znajdująca się w zestawach przez nas oferowanych, składa się z jednego bloku, co zdecydowanie ułatwia jej montaż. Monoblokowa konstrukcja sprawia, że może być ona zamontowana zarówno na zewnątrz, jak również wewnątrz budynku. Ten rodzaj pompy czerpie energię z powietrza atmosferycznego. Trafiając do wymiennika ciepła energia cieplna jest oddawana rozprężonemu czynnikowi chłodniczemu. Pod wpływem podgrzewania zmienia się jego stan skupienia, przedostaje się on do sprężarki, gdzie rośnie jego ciśnienie, a zarazem temperatura. Gorący, sprężony czynnik trafia do skraplacza, w którym oddaje swoje ciepło zgromadzonej w zasobniku wodzie. Ta jest wykorzystywana do ogrzewania pomieszczeń, jak również podgrzania wody użytkowej.

Pompa ciepła powietrzna to niezwykle efektywne w działaniu urządzenie. Jest świetną alternatywą dla innych rodzajów ogrzewania. Podczas jej eksploatacji nie powstają żadne zanieczyszczenia czy spaliny, co jest niewątpliwą korzyścią dla środowiska naturalnego. Może być z powodzeniem wykorzystywana jako pompa ciepła cwu i służyć przygotowywaniu ciepłej wody użytkowej, co pozwoli znacząco obniżyć koszty jej pozyskania. Ten ekologiczny rodzaj ogrzewania z roku na rok zyskuje coraz większą popularność, a doskonałe opinie jego użytkowników na pewno przyczynią się do jeszcze większego zainteresowania tym rozwiązaniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium