Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_25/
Opcje przeglądania

Cena

  • od
    do

Zawór kulowy ARCO TAJO SOLAR 1 1/2GW x 1 1/2GW z rączką SL1116

Zawór kulowy ARCO TAJO SOLAR 1 1/2GW x 1 1/2GW z rączką SL1116

Producent: ARCO
Cena katalogowa: 307,00 zł
Cena: 209,00 zł

Zawór kulowy ARCO TAJO SOLAR 1GW x 1GW z rączką SL1114

Zawór kulowy ARCO TAJO SOLAR 1GW x 1GW z rączką SL1114

Producent: ARCO
Cena katalogowa: 140,00 zł
Cena: 95,52 zł

Zawór kulowy ARCO TAJO SOLAR 2GW x 2GW z rączką SL1117

Zawór kulowy ARCO TAJO SOLAR 2GW x 2GW z rączką SL1117

Producent: ARCO
Cena katalogowa: 425,00 zł
Cena: 289,00 zł

Zestaw solarny BIAWAR do podłączenia naczynia 16752

Zestaw solarny BIAWAR do podłączenia naczynia 16752

Producent: BIAWAR
Cena katalogowa: 148,00 zł
Cena: 110,00 zł

Zestaw solarny PREMIUM LARGE GALMET 08-942643

Zestaw solarny PREMIUM LARGE GALMET 08-942643

Producent: GALMET
Cena katalogowa: 21 265,00 zł
Cena: 18 076,00 zł

Technika solarna w domu – ogrzewanie wody i fotowoltaika

Panele słoneczne i instalacje fotowoltaiczne można umieścić na dachu swojego domu lub w ogrodzie - to coraz częstsza i równie skuteczna praktyka. Lokalizacja oraz liczba umieszczonych kolektorów zależy od wielu czynników. Ogrzewanie solarne i technika fotowoltaiczna w ostatnim czasie zyskują coraz większą popularność. Dzięki systemom słonecznym mogą Państwo w ekologiczny i ekonomiczny sposób ogrzać wodę w domu, stworzyć pełny system grzewczy, a także wytworzyć energię elektryczną. W ten sposób możliwe jest zastosowanie w pełni odnawialnych źródeł, co ma zbawienny wpływ na wielu czynników - stopnia nasłonecznienia, kąta padania światła słonecznego, a także od wielkości przestrzeni na dachu czy gruncie. Panel solarny powinien być umieszczony pod kątek 45 stopni do poziomu oraz zwrócony w stronę południa. Ważne jest także, aby nie przysłaniały go drzewa lub inne budynki. Odpowiednio umieszczony kolektor zapewnia najlepszą jakość działania.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo kompleksowe zestawy solarne i wszystkie komponenty, dzięki którym pozyskiwanie energii ze słońca stanie się przyjemną codziennością. Ogrzewanie solarne wody, to świetne rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego, które do tej pory wyposażone było w drogie instalacje gazowe czy elektryczne, ale nade wszystko dla domów, w których wciąż obecne są piece węglowe. Zmiana takiego systemu na zestaw solarny pozwoli nie tylko oszczędzić pieniądze, ale także zadbać o środowisko naturalne. Umieszczenie kolektorów słonecznych na dachu domu lub w ogrodzie pozwala =ogrzać wodę używaną w łazience czy kuchni, a także umożliwia stworzenie systemu grzewczego, który może uzupełnić tradycyjny model ogrzewania domu lub całkowicie go zastąpić. Kolektory słoneczne to najtańsza metoda podgrzania wody użytkowej - umieszczone na dachu lub wolnym gruncie pochłaniają promienie słoneczne i zamieniają ją na energię.

Solarny podgrzewacz wody, to jednak nie tylko panele słoneczne. Konieczne jest zamontowanie wszystkich niezbędnych zbiorników, pomp i naczyń przeponowych, a także połączenie ich przy pomocy specjalnej instalacji. Nie obejdzie się także bez płynu przeznaczonego do układów solarnych. Wszystko to znajdą Państwo w naszym sklepie - w zestawie lub pod postacią pojedynczych komponentów.

Aby skutecznie ogrzać wystarczająca ilość wody dla 4-6 osobowej rodziny, polecamy Państwu zestaw solarny PREMIUM LARGE GALMET. Zawiera on wszystko, co niezbędne do zamontowania pierwszej instalacji solarnej.

W naszej ofercie najdą też Państwo instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zamienić energię słoneczną na elektryczną. Dzięki temu nie tylko możliwe jest podgrzanie wody oraz wsparcie systemów grzewczych, ale także wytworzenie prądu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium