Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_26/

Zlewozmywaki stalowe


Brudownik SANELA nierdzewny, ścienny z syfonem SLVN04

Brudownik SANELA nierdzewny, ścienny z syfonem SLVN04

Producent: SANELA
Cena katalogowa: 1 302,00 zł
Cena: 1 172,00 zł

Komora gospodarcza DEANTE 45x45x20cm stal ZYK 010A

Komora gospodarcza DEANTE 45x45x20cm stal ZYK 010A

Producent: DEANTE
Cena katalogowa: 379,00 zł
Cena: 322,00 zł

Komora gospodarcza FERRO 46x37cm, biały DRK37/46W

Komora gospodarcza FERRO 46x37cm, biały DRK37/46W

Producent: FERRO
Cena katalogowa: 461,00 zł
Cena: 415,00 zł

Zlewozmywak BLANCO CLARON 500-U 54x44cm, stal szlachetna Durinox 523386

Zlewozmywak BLANCO CLARON 500-U 54x44cm, stal szlachetna Durinox 523386

Producent: BLANCO
Cena katalogowa: 3 990,00 zł
Cena: 3 192,00 zł

Zlewozmywaki stalowe / ze stali szlachetnej

Stal jest znakomitym materiałem do budowy zlewozmywaków. Produkowane obecnie stopy są niewrażliwe na korozję, wgniecenia i uszkodzenia, w przeciwieństwie do blachy stalowej emaliowanej, popularnej w przeszłości. Zlewozmywaki stalowe są nie tylko wytrzymałe, ale i eleganckie. Pięknie błyszczą, co bardzo pasuje do nowoczesnego wystroju kuchni. Sprawdzą się także w mieszkaniach utrzymanych w bardziej tradycyjnym stylu. Ich dodatkowym atutem jest łatwość w czyszczeniu. Wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, używając odpowiedniego detergentu. To ważne, biorąc pod uwagę, że zlew jest najczęściej używanym urządzeniem w kuchni. Kupując zlewozmywak stalowy możemy cieszyć się gotowaniem i rozwijać kulinarne pasje bez zmartwień o stan metalowej nawierzchni.

Decydując się na kupno, warto wybrać zlewozmywak ze stali nierdzewnej. Odznacza się ona wysokim stopniem czystości, przez co jest mocna, odporna na wysoką temperaturę i plamienie. Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej są cenione za lekkość, a ich instalacja nie wymaga wiele trudu. Zlew do podbudowy, inaczej podwieszany, montuje się od dołu, umieszczając go w otworze w blacie. W kuchniach na wymiar najczęściej stosuje się zlewozmywaki wpuszczane w blat, zaś najłatwiejsze w montażu są zlewozmywaki nakładane.

Ponadczasowe i uniwersalne zlewozmywaki stalowe są doskonałym uzupełnieniem aranżacji pomieszczeń kuchennych. Różne kształty i rozmiary powodują, że niezwykle łatwo je dopasować do każdego projektu. Najbardziej popularny podział obejmuje zlewozmywaki jedno i dwukomorowe. Zlew jednokomorowy to przede wszystkim oszczędność przestrzeni. Dwukomorowe zlewozmywaki będą zbawienne w kuchni dużej rodziny, gdzie gromadzi się wiele naczyń. W profesjonalnych kuchniach i restauracjach większa ilość komór to konieczność! Można również zdecydować się na zlew półtorakomorowy. Najpopularniejsze pozostają zlewozmywaki z kwadratową komorą, jednak idąc z duchem czasu producenci tacy jak BLANCO, DEANTE czy FRANKE zaczęli promować zlewozmywaki z prostokątną komorą, która znacznie ułatwia umycie większych garnków czy np. blachy do ciasta. Do praktycznych rozwiązań stosowanych w zlewozmywakach GROHE należą m. in. automatyczny zestaw odpływowy i specjalna warstwa redukująca hałas.

Urządzając kuchnię, nie można zapomnieć o organizacji przestrzeni potrzebnej do wysuszenia naczyń. Producenci zlewozmywaków wzięli to pod uwagę, projektując zlewy z ociekaczem. Nieszablonowy design i funkcjonalność łączą choćby zlewozmywaki firm BLANCO i DEANTE, doświadczonych w projektowaniu urządzeń kuchennych. Autorskie kolekcje DEANTE były wielokrotnie nagradzane za estetykę i pomysłowość wykonania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium