Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_25/
Opcje przeglądania

Pompa ciepła Saunier Duval

GeniaAir Mono uzyskuje najwyższą możliwą klasę efektywności energetycznej (A+++) [A7/W35], co znaczy, że pomoże ci zmniejszyć rachunki za energię. Dodatkowa korzyść jest taka, że korzysta przy tym z energii odnawialnej - ciepła atmosferycznego. Do tego GeniaAir Mono wykorzystuje naturalny, przyjazny środowisku czynnik chłodniczy R290 o GWP=3. Biorąc to wszystko pod uwagę, możesz jednocześnie zadbać o swoje konto w banku i o środowisko.

Powietrzne pompy ciepła Saunier Duval GeniaAir Mono mają najwyższą klasę efektywności energetycznej (A+++) przy współczynniku efektywności COP nawet do 5,4 [A7/W35], dlatego możesz skorzystać z dofinansowania na wymianę systemu ogrzewania. Sprawność pompy ciepła jest tak wysoka, że nawet dostarczając dużą ilość ciepłej wody do zlewu, prysznica, czy kaloryferów, pompa ciepła powietrze/woda jest wydajniejsza niż systemy ogrzewania oparte na paliwach kopalnych i pozwala zmniejszyć rachunki za energię.

Dla kogo pompa ciepła Saunier Duval?

Choć pompę ciepła przeważnie są montowane w nowych domach, równie dobrze sprawdzi się przy modernizacji systemów ogrzewania także w starszych domach jednorodzinnych. Istniejąca instalacja grzejnikowa powinno doskonale współpracować z GeniaAir Mono dzięki maksymalnej temperaturze zasilania do 75° C.

Pompa ciepła GeniaAir Mono wymaga jednostki zewnętrznej z wentylatorem do czerpania powietrza, ale pracuje on bardzo cicho i mieści się w zgrabnym, dyskretnym module montowanym w pobliżu domu. Natężenie hałasu w odległości 3 m od urządzenia pracującego w trybie cichym to 28 dB(A), czyli tyle co dźwięk tykającego zegarka. Dlatego GeniaAir Mono doskonale sprawdzi się nawet w obszarach o zabudowie szeregowej, gdzie odległość od sąsiadów jest niewielka.

Gdzie zamontować pompę ciepła?

Obie jednostki - zewnętrzna GeniaAir Mono i wewnętrzna GeniaSet Mono - są bardzo kompaktowe. GeniaSet Mono jest porównywalna z lodówko-zamrażarką. Podobnie mało miejsca zajmuje naścienna jednostka hydrauliczna. Jeśli więc wymieniasz kocioł węglowy, możesz pozbyć się miejsca na składowanie opału i zyskać dodatkowe pomieszczenie gospodarcze.

To gwarancja jakości. GeniaAir Mono jest pod każdym względem tak samo doskonale pomyślana i zaprojektowana, jak każdy inny produkt Saunier Duval. Dodatkowo gwarancję można przedłużyć. Przewidziana jest na wiele lat niezawodnej eksploatacji. Posłuży Tobie, a także każdemu, kto w przyszłości kupi twój dom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium