Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_25/

Zestawy podtynkowe do toalet / WC z przyciskiem

Planując gruntowny remont bądź przymierzając się do wykończenia domu lub mieszkania, warto rozważyć stelaż podtynkowy. W porównaniu z tradycyjnym po zamontowaniu można zaoszczędzić sporo przestrzeni, co sprawia, że wnętrze jest wizualnie i rzeczywiście bardziej przestrzenne. Stelaże podtynkowe cenionych marek, jak choćby Grohe i Deante, posłużą przez długie lata bezawaryjną pracą. Stelaż podtynkowy z miską WC umożliwia wiele możliwości podczas aranżacji łazienki bez względu na jej metraż. Możliwość zamontowania dodatkowej wyspy, dodatkowego oświetlenia LED bądź półki to następny z atutów.

Poza walorami praktycznymi i estetyką zestawy podtynkowe do toalet pozwalają łatwiej utrzymać czystość w toalecie – zarówno w misce, jak również na podłodze. Nasze propozycje obejmują same stelaże podtynkowe oraz gotowe zestawy podtynkowe. Oba rozwiązania mają rzesze zwolenników. Pierwsze pozwala dobrać sedes i deskę do wybranego stelażu zgodnie z gustem, drugie zaś oznacza prostszy montaż i pewność, że całość będzie funkcjonowała sprawie bez zbędnych poprawek i modyfikacji. Nowoczesny zestaw podtynkowy WC rekomendowany jest i w toaletach bez wanny czy prysznica, i w obszernych łazienkach. Mimo że montaż stelażu dobrze jest rozważyć na etapie projektu, to także przy remoncie coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie. Popularny kompakt, choć niepozbawiony zalet, wydaje się być nie tyle przestarzały, co mniej praktyczny.

Dodając stelaże i zestawy podtynkowe do naszego katalogu, postawiliśmy tylko na uznane marki. Szwajcarski Geberit, polskie Cersanit, Koło i Deante, hiszpańska Roca czy niemieckie Grohe to jakość znana w wielu krajach. Także polscy klienci (prywatni i firmy wykonujące mieszkania i domy pod klucz) doceniają jakość i wzornictwo. Kompletując zamówienie w naszym sklepie, warto zerknąć na stelaż podtynkowy z przyciskiem sygnowany marką któregoś z naszych partnerów. Przygotowując asortyment, zadbaliśmy o wiele modeli stelaży i zestawów, różniących się między innymi wymiarami. Oczywiście przy każdym produkcie umieściliśmy obszerny opis, który obejmuje szczegółowe cechy łącznie z wymiarami i ze zużyciem wody. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami. Mamy w katalogu nie tylko stelaże i zestawy podtynkowe WC (z miską, z deską i przyciskiem do opróżniania sedesu), ale także coraz chętniej wybierane zestawy z pisuarem. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki transportu. Oczywiście cały asortyment objęty jest ochroną gwarancyjną zgodną z wytycznymi producentów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium