Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_25/
Opcje przeglądania

Producent

Cena

  • od
    do

Systemy rurowe TECE Logo

Systemy rurowe Tece Logo to profesjonalne instalacje używane w technice grzewczej i wodociągowej. Dostępne są w zakresie średnic 16-63 mm. Wyróżniają się na tle innych systemów instalacyjnych rozwiązaniami umożliwiającymi montowanie ich bez użycia narzędzi zaciskowych. Można zainstalować je ręcznie w sposób szybki, bezpieczny i precyzyjny. Umożliwia to system połączeń Push Fit, oparty o nowoczesne wtyczki: kompaktowe i proste w obsłudze urządzenia wykonane z PPSU (tworzywa sztucznego inkrustowanego specjalną włókniną z poliamidu) i mosiądzu lub, w zależności od modelu, brązu.

Na szczególną uwagę zasługują złączki z brązu, odpowiednie do zastosowania w instalacjach rozprowadzających wodę pitną (zarówno złączki, jak i rury Tece Logo uzyskały pozytywną opinię PZH i DVGW). Rury Tece Logo mają rozszerzalność termiczną podobną do tej, jaką uzyskują rury metalowe. Posiadają, tak jak rury metalowe, rozszerzenie liniowe. Są odporne na dyfuzję tlenu.

Wielowarstwowe rury Tece Logo, prezentujące niemiecką jakość, produkowane są w fabrykach o najnowocześniejszych liniach technologicznych. Spełniają krajowe i europejskie nomy bezpieczeństwa. Rury Tece Logo są bezpieczne w użytkowaniu, uniwersalne i trwałe. Tworzą systemy poprzez zastosowanie metody zaciskowej: rury są rozszerzane, a następnie nasuwane na złączki. Gdy rura jest już nasunięcia na złączkę, tuleja zaciskowa zamyka się. W efekcie, powstaje absolutnie ścisłe i bezpieczne połączenie, które stanowi o powszechności stosowania tych produktów i za które doceniana jest na całym świecie marka Tece.

Poza doskonałymi właściwościami technicznymi, każda rura Tece Logo prezentuje wysokie walory estetyczne. Wykonana w białym kolorze, precyzyjnie wykończona, nadaje się do użycia nie tylko w instalacjach niewidocznych dla oczu, ale też z powodzeniem można zainstalować ją na ścianach, w miejscach widocznych dla użytkowników budynków.

Zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy, którzy poprowadzą Państwa po ofercie marki Tece. Jest to niezawodny producent, na którego stawiają odbiorcy już od przeszło ćwierć wieku. Prezentuje on niezawodną jakość produktów użytecznych w budowie systemów wodociągowych, grzewczych i gazowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium