Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_25/
Opcje przeglądania

Cena

  • od
    do

Kabiny prysznicowe pięciokątne 80x80 i 90x90

Pięciokątne kabiny prysznicowe to zdecydowana awangarda pod względem zastosowanych rozwiązań jakie oferują producenci w tym segmencie wyposażenia łazienkowego. To, co warto docenić już na samym wstępie, to ich ergonomia oraz oryginalny, minimalistyczny styl, a wszystko to zamknięte w pięciokątnej bryle.

Opcje wyposażenia i wymiary

Zdecydowaną zaletą pięciokątnych kabin prysznicowych jest ich funkcjonalność, a to m.in. za sprawą możliwości wyboru aż czterech różnych wariantów drzwi - otwieranych na zewnątrz, do wewnątrz, składanych jak i przesuwanych. Do wyboru mamy też różne opcje rozmiarowe - w mniejszych łazienkach warto rozważyć zastosowanie kabiny pięciokątnej 80x80 cm, w tych większych można wykorzystać nieco bardziej obszerną kabinę pięciokątną 90x90 cm. Dostępne są również modele o szerokości 100 cm. Jeżeli te opcje nadal byłyby dla nas niewystarczające, producenci udostępniają jeszcze inne warianty dające możliwość adaptacji kabin, jak np. wykonanie podcięcia, skosu czy zastosowania rozwiązań umożliwiających wykonanie montażu przyściennego (tzw. U-montażu).

Renomowani producenci

W naszym sklepie kabiny pięciokątne oferowane są przez dwóch producentów:

  • SANSWISS w wersjach TOP-LINE - wyposażone m.in. w powłokę Aquaperle chroniącą przed zaciekami wodnymi i kamieniem, ze szkła hartowanego, z wbudowanymi podwójnymi rolkami do przesuwania drzwi wraz z ogranicznikami ich ruchu.
  • ROCA w wersji METROPOLIS DIAMOND, zawierające m.in. powłokę Maxi Clean pozwalającą na uzyskanie wyjątkowo gładkiej powierzchni, jak i wysokiej klasy chromowane profile aluminiowe.

Podsumowanie atutów

Choć na pierwszy rzut oka opisane produkty wydają się być nietypowymi kabinami prysznicowymi, to pytanie czy w wyposażeniu wnętrz nie chodzi właśnie o to, aby mieć w swojej łazience coś, co jest inne niż standardowo oferowane rozwiązania? Wydaje się, że takie cechy jak prostota, połączenie klasyki i nowoczesności, oryginalny kształt, dbałość o szczegóły, czy w końcu dostępność kilku opcji montażu drzwi sprawiają, że pięciokątne kabiny prysznicowe warte są inwestycji, jakiej wymaga elegancka łazienka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium