Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_26/
Opcje przeglądania

Moduł hydrauliczny SAMSUNG EHS SPLIT 200L 1-faz AE200RNWSEG/EU

Moduł hydrauliczny SAMSUNG EHS SPLIT 200L 1-faz AE200RNWSEG/EU

Producent: SAMSUNG
Cena katalogowa: 34 168,00 zł
Cena: 27 676,00 zł

Moduł hydrauliczny SAMSUNG EHS SPLIT 260L 3-faz AE260RNWSGG/EU

Moduł hydrauliczny SAMSUNG EHS SPLIT 260L 3-faz AE260RNWSGG/EU

Producent: SAMSUNG
Cena katalogowa: 36 911,00 zł
Cena: 29 898,00 zł

Moduł sterujący SAMSUNG MONO MIM-E03CN

Moduł sterujący SAMSUNG MONO MIM-E03CN

Producent: SAMSUNG
Cena katalogowa: 4 771,00 zł
Cena: 3 865,00 zł

Pompy ciepła EHS SAMSUNG

Ogrzewanie typu powietrze/woda

Systemy ogrzewania powietrze-woda marki Samsung mają innowacyjną technologię pompy ciepła dla komfortu i niskich kosztów. To różne kombinacje rozwiązań wodnych i powietrznych, dzięki którym możesz zaspokoić klimatyczne potrzeby przez cały rok.

Samsung EHS to zintegrowane rozwiązania pomp ciepła do ogrzewania i zaopatrywania budynków w ciepłą wodę, a także chłodzenia przez klimatyzację dzięki unikalnej technologii WindFree.

AI Auto Comfort wprowadza Cię w świat inteligentnego życia. Analizuje warunki w pomieszczeniu i nawyki, automatycznie ustawiając temperaturę, którą możesz też zarządzać przez SmartThings.

Samsung EHS to szereg funkcji, które optymalizują zużycie energii i zwiększają wydajność w porównaniu z poprzednimi modelami, co poparto zewnętrznymi certyfikatami.

Katalog produktów SAMSUNG EHS obejmuje pompy ciepła typu:

  • EHS Split - split współpracuje z urządzeniami innych producentów. Jednostka zewnętrzna połączona jest z modułem dostarczającym ciepłą wodę, ogrzewanie/chłodzenie podłogowe, ogrzewanie grzejnikowe. Potencjał tej pompy ciepła zwiększa się podłączając ją do instalacji fotowoltaicznej.
  • EHS Mono - mono można połączyć do urządzeń innych producentów (np. zbiornik z ciepłą wodą użytkową. Konfiguracja pojedynczej jednostki zewnętrznej oszczędza miejsce niezbędne na rury z czynnikiem chłodzącym co upraszcza montaż
  • EHS ClimateHub Mono - to pompa ciepła z modułem hydraulicznym ze zbiornikiem cwu. Konfiguracja pojedynczej jednostki zewnętrznej oszczędza miejsce niezbędne na rury z czynnikiem chłodzącym co upraszcza montaż
  • EHS ClimateHub Split - pompa ciepła z modułem hydraulicznym. Jednostka zewnętrzna połączona jest ze zbiornikiem rurkami z czynnikiem chłodniczym/grzewczym. Potencjał tej pompy ciepła zwiększa się podłączając ją do instalacji fotowoltaicznej.

Pompy ciepła SAMSUNG wyróżniają się na rynku wyjątkowo niskim zapotrzebowaniem na prąd i wysoką wydajnością. Dodatkowo dostępne łatwe w obsłudze sterowniki dotykowe z możliwością kontroli poprzez aplikację na smartfona podnoszą komfort użytkowania. Pompa ciepła Samsung typu powietrze-woda jest łatwa w montażu (monoblok). Urządzenia Samsung EHS charakteryzują się również bardzo cichą pracą przez co nie zakłócają spokoju domowników - są praktycznie niesłyszalne, również jednostki zewnętrzne pomp ciepła. Masz pytania? Jako autoryzowany dystrybutor pomp ciepła pomożemy Ci rozwiać wątpliwości i dobierzemy najlepszy model pompy ciepła Samsung dla Ciebie i Twojego domu! Sprawdź też duży wybór modeli dostępnych od ręki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium