Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_26/

Kabiny prysznicowe z brodzikiem niskim i głębokim

Kabiny prysznicowe w komplecie z brodzikiem, to duże ułatwienie dla urządzających łazienkę, ponieważ eliminuje możliwość popełnienia błędu przy doborze odpowiedniego brodzika. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku kabin półokrągłych (ćwierćkolistych) gdzie brodziki różnych producentów mogą mieć inny promień łuku co zmusza do użycia kabiny o tych samych parametrach. Dlatego zalecamy wpierw wybrać odpowiadającą Państwu kabinę prysznicową a dopiero potem brodzik – jest to dużo łatwiejsze rozwiązanie.W naszej ofercie udostępniamy zarówno kabiny z brodzikami płaskimi, jak i głębokimi. Te pierwsze z reguły są tańsze i mają mniejszą powierzchnię, co ułatwi czyszczenie i konserwację.

Kwadratowa kabina prysznicowa 90x90 z brodzikiem płaskim stanowi świetne rozwiązanie do łazienek o mniejszej powierzchni. Jednocześnie niski profil dna może powodować rozchlapywanie wody w trakcie kąpieli.Kabina prysznicowa z głębokim brodzikiem wydaje się być bardziej funkcjonalna, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Może ona wówczas pełnić funkcję wanienki do kąpania dziecka, ułatwi też pranie ręczne najpotrzebniejszych elementów odzieży. Głęboki brodzik z kabiną jest jednocześnie trudniejszy w obsłudze dla osób starszych – seniorzy mogą mieć problem z wchodzeniem do środka i wychodzeniem. To również rozwiązanie do łazienki o większym metrażu – przy niewielkim pomieszczeniu lepiej sprawdzi się kabina prysznicowa z niskim brodzikiem.

Niezależnie od typu brodzika, najważniejsze jest jego dopasowanie z kabiną. Zbyt duży brodzik może utrudnić montaż, z kolei zmniejszony rozmiar lub niedopasowanie kształtu powodować będzie rozchlapywanie wody na zewnątrz. Dlatego wybór systemu kabinowego dobrze jest dokładnie przemyśleć.

Gdyby mieli Państwo problem z doborem odpowiedniego brodzika do kabiny, wystarczy kliknąć zakładkę "akcesoria" na karcie produktu, by zobaczyć pasujące brodziki. Mogą Państwo również skorzystać z pomocy naszych ekspertów czekających na Państwa pytania na infolinii sklepu lub chacie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium