img

img img
img
Schowek
Produktów: 0

Gwarancja

Gwarancja w sklepie internetowym Arena Łazienek

 

Robiąc zakupy w sklepie Arena Łazienek nabywają Państwo prawa z tytułu gwarancji i rękojmi, zgodnie z przepisami prawa. Długość okresy gwarancji podana jest na karcie produktu i/lub w dokumentacji dołączonej do zamówienia, ew. na stronie producenta.


Jesteśmy autoryzowanym i bezpośrednim dystrybutorem wszystkich oferowanych przez nas marek. Kupując u nas masz gwarancję legalnego pochodzenia oraz najwyższej jakości produktu.

 

Wszystkie oferowane przez nas towary pochodzą bezpośrednio od ich producenta - bez żadnych pośredników.


Podstawą gwarancji jest dowód zakupu, czyli paragon lub faktura VAT.

Jakiekolwiek problemy techniczne rozwiązywane są przez autoryzowane placówki serwisowe na terenie Polski (wskazane przez producenta/importera), których adresy znajdują się na karcie gwarancyjnej i/lub na stronie internetowej producenta/importera.

Jeżeli produkt posiada kartę gwarancyjną produktu i nie została ona wypełniona przez obsługę naszego sklepu, jest ona również ważna z dowodem zakupu.


Na życzenie Kupującego istnieje możliwość wypełnienia przez obsługę sklepu karty gwarancyjnej produktu, o ile taka jest do niego dołączana. W takim przypadku prosimy po rozpakowaniu przesyłki o przesłanie jej na nasz adres. Wypełnioną kartę niezwłocznie Państwu odeślemy.

NASZE WYRÓŻNIENIA
img img img img img img img
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
*Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.
do góry

Obsługujemy płatności

img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img
Wszystkie prawa zastrzeżone dla Arenalazienek.pl Projekt i realizacja MAXSOTE 2018.
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl