Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_27/

Klimatyzatory / klimatyzacja

Popularność klimatyzatorów z roku na rok systematycznie wzrasta. Zmiany klimatyczne i coraz bardziej upalne letnie miesiące sprawiają, że stają się one wręcz niezastąpione. Urządzenia te umożliwiają szybkie schłodzenie pomieszczenia, w którym są zainstalowane i utrzymanie w nim stałej, przyjemnej temperatury.

Klimatyzatory do domów i lokali użytkowych

Klimatyzator ścienny nie tylko jednak znajduje zastosowanie podczas upałów. Doskonale też sprawdza się w chłodniejszych miesiącach roku. Z powodzeniem można go bowiem również używać do ogrzewania pomieszczeń. Korzyści ze stosowania tego niezwykle wszechstronnego urządzenia jest wiele, dlatego też klimatyzacja do mieszkania cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Klimatyzatory znajdujące się w asortymencie naszego sklepu internetowego to urządzenia, które z powodzeniem mogą być stosowane do użytku domowego, ale także w obiektach użyteczności publicznej czy lokalach komercyjnych. Zastosowano w nich przyjazny dla środowiska, nowoczesny czynnik chłodniczy R32, Dzięki jego użyciu klimatyzacja domowa pracuje wydajniej, co więcej, koszty eksploatacji i serwisowania urządzenia są dzięki niemu znacznie niższe.

Inteligentne klimatyzatory

Oferowane przez nas klimatyzatory to nowoczesne, energooszczędne urządzenia wyposażone w szereg niezwykle przydatnych funkcji. Ich zastosowanie zdecydowanie wpływa na komfort ich użytkowania. Urządzenia te mogą być zdalnie sterowanie. Większość klimatyzatorów jest wyposażona w funkcję auto restart. W przypadku braku zasilania włączają się automatycznie, a wszelkie ustawienia zostają zachowane. Każdy dostępny w naszej ofercie klimatyzator do domu ma niezwykle przydatną funkcję auto czyszczenia. Zastosowanie tego rozwiązania efektywnie zapobiega rozwojowi szkodliwych drobnoustrojów, skutecznie likwiduje wilgoć we wnętrzu klimatyzatora i tym samym minimalizuje ryzyko pojawienia się rdzy na wężownicy parownika.

Klimatyzator split

W ofercie naszego sklepu internetowego mamy różnego rodzaju klimatyzatory dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Klimatyzator split składa się z dwóch jednostek. Zewnętrzną montuje się na zewnątrz, poza zasięgiem wzroku i słuchu użytkownika, co znacznie poprawia komfort użytkowania klimatyzacji. Wewnętrzną jednostkę umieszcza się wewnątrz pomieszczenia. Jest ona zaopatrzona w wylot chodnego powietrza. Obie jednostki są połączone przewodami, które transportują czynnik chłodniczy i tworzą zamknięty układ chłodniczy. Tego rodzaju klimatyzatory doskonale sprawdzają się do użytku domowego. Ich montaż jest stosunkowo prosty, a urządzenia pracują cicho i wydajnie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatyzatorów, jaką dla Państwa przygotowaliśmy. Urządzenia przez nas oferowane to sprzęt znanych i sprawdzonych marek, między innymi Sakai czy Kaisai specjalizujących się w produkcji tego rodzaju urządzeń. Są one intuicyjne, niezwykle łatwe w obsłudze i wyposażone w przydatne funkcje. Klimatyzacja do domu to doskonałe rozwiązanie. Zapewnia optymalny komfort termiczny przez cały rok. Latem przyjemnie schłodzi, zimą dostarczy przyjemnego ciepła.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium