Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_27/

Czyszczak MAGNAPLAST KG 160 kanalizacja zewnętrzna 22160

Czyszczak MAGNAPLAST KG 160 kanalizacja zewnętrzna 22160

Producent: MAGNAPLAST
Cena katalogowa: 127,00 zł
Cena: 88,72 zł

Czyszczak MAGNAPLAST KG 200 kanalizacja zewnętrzna 23160

Czyszczak MAGNAPLAST KG 200 kanalizacja zewnętrzna 23160

Producent: MAGNAPLAST
Cena katalogowa: 303,00 zł
Cena: 212,00 zł

Systemy kanalizacyjne - rury, akcesoria

Od rodzaju zastosowanych rur, kształtek oraz innych akcesoriów, w dużej mierze zależeć będzie sprawność, z jaką na co dzień będzie funkcjonował system kanalizacyjny. Dlatego właśnie tak ważny jest dobór odpowiednich elementów, z których będzie on skonstruowany. Bez względu na to, jaki rodzaj kanalizacji będzie montowany, potrzebne będę wysokiej jakości akcesoria kanalizacyjne, niezbędne do jej budowy.

W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można wszystkie najpotrzebniejsze elementy, z jakich powstają najbardziej skomplikowane systemy kanalizacyjne. Oferujemy między innymi wysokogatunkowe rury PCV Średnice ich są dostosowane do rodzaju kanalizacji, w jakich będą stosowane. Są one produkowane z materiałów spełniających najsurowsze wymagania, jakie stawia się tego rodzaju elementom. Rury kanalizacyjne znajdujące się w naszym asortymencie produkuje się z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego o udoskonalonej recepturze. Do ich produkcji wykorzystuje się między innymi polipropylen oraz składniki mineralne, co sprawia, że systemy kanalizacyjne z nich powstające są nowoczesne, ale też bardziej ekologiczne.

Rury, kształtki oraz inne elementy wchodzące w skład całego systemu kanalizacyjnego, są z powodzeniem wykorzystywane do kompleksowego montażu kanalizacji wewnętrznych, jak również zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu podczas ich produkcji innowacyjnych materiałów, wykazują się ponadprzeciętną odpornością na wysokie temperatury, ale także środki chemiczne. Materiał, z jakiego są wykonane, ma też zdolność pochłaniania nadmiernego szumu i hałasu. Systemy kanalizacyjne z niego stworzone są znacznie cichsze, a tym samym przyjazne dla otoczenia. Niewątpliwą ich zaletą jest także to, że w całości podlegają recyklingowi.

W naszym asortymencie znajdują się rury kanalizacyjne o przeróżnych średnicach. Posiadamy rury o przekroju 110, 160, 200 a nawet 250mm. Tak szeroki wybór zdecydowanie ułatwia idealne dopasowanie poszczególnych elementów kanalizacji do indywidualnych potrzeb. Co więcej, w sprzedaży znajdują się zarówno rury szare, dedykowane głównie instalacjom wewnętrznym, jak również pomarańczowe, nieco sztywniejsze i o grubszych ściankach, polecane do kanalizacji zewnętrznych.

W szerokiej ofercie naszego sklepu znaleźć można również rozmaite akcesoria kanalizacyjne, potrzebne do montażu niezwodnego w działaniu systemu odprowadzania ścieków. Oferujemy różnego rodzaju złączki, uchwyty, zestawy przyłączeniowe i przyłącza kanalizacyjne do WC, a także środki poślizgowe do montażu kanalizacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium