Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_25/
Opcje przeglądania
  • promocja

Pompa z rozdrabniaczem KESSEL MINILIFT do WC umywalki i prysznica 28520

Pompa z rozdrabniaczem KESSEL MINILIFT do WC umywalki i prysznica 28520

Producent: KESSEL
Cena katalogowa: 5 925,00 zł
Cena: 3 555,00 zł

Pompa z rozdrabniaczem SANIBROYEUR SFA SILENCE SX do WC, SFA SX

Pompa z rozdrabniaczem SANIBROYEUR SFA SILENCE SX do WC, SFA SX

Producent: SFA
Cena katalogowa: 2 609,00 zł
Cena: 1 670,00 zł

Pompa z rozdrabniaczem SFA SANIACCESS 2 do WC, umywalki , SFA SANIACCESS2

Pompa z rozdrabniaczem SFA SANIACCESS 2 do WC, umywalki , SFA SANIACCESS2

Producent: SFA
Cena katalogowa: 3 135,00 zł
Cena: 2 007,00 zł

Pompa z rodrabniaczem i agregat do usuwania ścieków

Jednym ze sposobów na szybkie i efektywne pozbycie się ścieków jest zastosowanie agregatu do usuwania ścieków zwanego również pompą podnoszącą lub pompą tłoczącą z rodrabniaczem. Są to wydajne urządzenia przeznaczone do montażu w miejscach, w których nie ma możliwości podłączenia się bezpośrednio do pionu kanalizacyjnego z uwagi na brak naturalnego spadku lub zbyt małą średnicę rury kanalizacyjnej. Zazwyczaj dochodzi do tego w przypadku łazienki w piwnicy lub na poddaszu. Częstym zastosowaniem agregatu podnoszącego z rodrabniaczem są również domki letniskowe.

Posiadamy w ofercie pompy z rodrabniaczem Grundfos Sololift, SFA Saniaccess oraz Wilo HiDrainlift i Wilo HiSewlift. Wszystkie 3 marki oferują pompy najwyższej jakości i cechują je cicha praca, kompaktowa budowa oraz duża wydajność.

Wspomniane pompy z rodrabniaczem można podzielić wg miejsc, w których mogą być stosowane na:

  • pompy do ścieków sanitarnych
  • pompy do odprowadzania ścieków z kuchni i pralni. Nadają się do tłoczenia zanieczyszczonej wody o wysokiej temperaturze, np. ze zmywarki lub pralki

Dobierając pompę z rodrabniaczem do domu należy uwzględnić ile urządzeń sanitarnych będzie do niej podłączonych. Niektóre pompy Grundfos Sololift mają dodatkowe wejścia na podłączenie kilku urządzeń jak np. toaletę wraz z umywalką, prysznicem i bidetem. Nie wszystkie modele rozdrabniaczy do WC mają możliwość odbierania gorących ścieków - do tego przeznaczone są agregaty takie jak Grundfos Sololift D2 oraz SFA Sanivite lub Saniaccess. Usuwanie ścieków z domu dzięki agregatom tłocząco podnoszącym nie może być już prostsze i tańsze bowiem nasz sklep internetowy ma bardzo atrakcyjne, niskie ceny na pompy z rozdrabniaczem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium