Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_27/
Opcje przeglądania

Zawór Odcinający  do odpowietrznika 1/2x3/8 AFRISO 77723

Zawór Odcinający do odpowietrznika 1/2x3/8 AFRISO 77723

Producent: AFRISO
Cena katalogowa: 13,53 zł
Cena: 8,79 zł

Odpowietrzniki

Aby zamontowane w budynku systemy instalacyjne działały niezawodnie, powinny zostać wyposażone w wysokiej jakości odpowietrzniki. Powietrze znajdujące się w instalacjach grzewczych może bowiem spowodować, że ciepło nie będzie sprawnie dostarczane do pomieszczeń. Zastosowanie dobrego odpowietrznika skutecznie zapobiegnie tego rodzaju problemom.

Oferowane w asortymencie naszego sklepu odpowietrzniki automatyczne zapewniają efektywną pracę instalacji grzewczej. Skutecznie zapobiegają jej zapowietrzaniu i sprawiają, że jest niezawodna w działaniu. Znajdujące się w naszej ofercie automatyczne zawory marki Caleffi samoczynnie odprowadzają powietrze znajdujące się w instalacji C.O. Dzięki temu znacznie zmniejszają zużycie poszczególnych elementów i zapobiegają głośnej pracy. Świetnie współpracują też z systemami klimatyzacyjnymi i solarnymi, sprawnie usuwając nagromadzone w nich powietrze. Podobne zadanie spełniają odpowietrzniki lag. Automatyczne zawory odpowietrzające znajdują także zastosowanie w systemach kanalizacyjnych. Odpowietrznik do kanalizacji wpuszcza do instalacji odpowiednią ilość powietrza, a jednocześnie zapobiega wydostawaniu się z niej gazów.

W naszym sklepie znajdują się nie tylko odpowietrzniki automatyczne. Oferujemy również ręczne, zaopatrzone w pokrętło, ułatwiające obsługę urządzenia. Odpowietrznik ręczny równie skutecznie usuwa powietrze z różnego rodzaju instalacji. Zamontowanie takiego elementu zdecydowanie ułatwia używanie i konserwację instalacji grzewczej. Zaopatrzony w zawór spustowy odpowietrznik umożliwia łatwe opróżnianie grzejnika z wody, jego demontaż i założenie nowego elementu grzewczego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium