Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_25/

Kanalizacja wewnętrzna niskoszumowa


Kanalizacja wewnętrzna niskoszumowa – rury do kanalizacji

W nowobudowanych blokach, kilkupiętrowych domach jedno lub wielorodzinnych, jak również obiektach użyteczności publicznej, coraz częściej stosowana jest kanalizacja niskoszumowa. Jest ona zdecydowanie cichsza w użytkowaniu, efektywnie tłumi dźwięki, a tym samym zapewnia użytkownikom znacznie wyższy komfort. W tym nowoczesnym systemie kanalizacyjnym wykorzystywane są innowacyjne materiały. Polipropylen powszechnie stosowany do produkcji rur kanalizacyjnych jest bowiem wzbogacony o dodatki mineralne. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, systemy kanalizacyjne efektywnie absorbują nieprzyjemne dźwięki oraz drgania, na co dzień występujące w kanalizacji.

Oferowane w asortymencie naszego sklepu internetowego rozmaite kształtki, rury do kanalizacji niskoszumowej, a także pozostałe akcesoria niezbędne do budowy sprawnie działającego systemu kanalizacyjnego, to nie tylko produkty posiadające zdolność pochłaniania hałasu, ale także cechujące się ponadprzeciętną trwałością i odpornością na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Rury Magnaplast doskonale sprawdzają się w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Narażone na działanie skrajnie wysokich, ale też niskich temperatur nie odkształcają się i zachowują swój kształt. Dzięki ich zastosowaniu kanalizacja wewnętrzna niskoszumowa jest niezawodna w działaniu, bezawaryjna i w pełni bezpieczna.

Każda oferowana w naszym sklepie rura Magnaplast jest wykonana z wysokogatunkowego polipropylenu z dodatkiem włókien mineralnych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej, wielowarstwowej konstrukcji, ścianki rur cechują się wysoką trwałością, odpowiednią sztywnością, mają też doskonałe właściwości hydrauliczne. Świetnie także tłumią dźwięki oraz drgania, dlatego systemy kanalizacyjne z nich zbudowane, zapewniają optymalny komfort akustyczny. Atrakcyjna cena i wyjątkowe właściwości rur sprawiają, że znajdują szerokie zastosowanie w niskoszumowych instalacjach kanalizacyjnych. W zależności od modelu, mogą być z powodzeniem wykorzystywane do odprowadzania ścieków komunalnych, ale także przemysłowych. Sprawdzają się zarówno w budynkach wielokondygnacyjnych, jak również jednopiętowych. W budownictwie mieszkalnym, ale również w obiektach użyteczności publicznej, wszędzie tam, gdzie potrzebny jest komfort akustyczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium