Regulator temperatury SALUS cyfrowy, tygodniowy, biały BTRP230-9010
Najtańsza dostawa:
Ten produkt odbierzesz za darmo w naszych salonach
Zamów przez telefon
Zamów przez e-mail
Podtynkowy przewodowy, podtynkowy, cyfrowy regulator temperatury - tygodniowy BTRP230(50)
Podtynkowy regulator pokojowy do montażu w ramce 55x55 mm dedykowany do kontroli ogrzewania/chłodzenia płaszczyznowego, charakteryzującego się dużą bezwładnością cieplną. Podłącza się go do przewodowej listwy sterującej. Posiada funkcję tworzenia własnych harmonogramów. Może sterować regulatorami dobowymi - za pośrednictwem listwy sterującej wysyła do nich sygnał NSB (nocnego obniżenia temperatury) i przełącza je na temperaturę ekonomiczną. Wówczas harmonogram czasowy jest wspólny dla wszystkich regulatorów (wg regulatora tygodniowego), natomiast temperatury ustawia się indywidualnie na każdym regulatorze.
Cechy produktu:
- bezgłośna praca (TRIAC)
- posiada algorytm sterujący PWM
- ochrona zaworów termostatycznych przed zastaniem (VP)
- posiada wejście na dodatkowy czujnik temperatury
- posiada tryb ochrony przed zamarzaniem
- montaż w puszce φ 60 mm
- regulator współpracuje z listwą sterującą KL08NSB lub KL06 (230V)
Dane techniczne:
- Zasilanie: 230V AC 50 Hz
- Max obciążenie: 0.5 A
- Sygnał wyjściowy: 230V AC 50 Hz
- Zakres regulacji temperatury: 5 - 35°C
- Dokładność wskazania temp.: 0.5°C
- Algorytm sterujący: PWM lub Histereza ±0.25°C lub ±0.5°C