Regulator temperatury SALUS cyfrowy, tygodniowy, biały BTRP230-9010
1px 1px 1px 1px 1px 38 ocen |
Kod produktu:
BTRP230-9010
| Producent:
SALUS
ilość - +
na zamówienie
Chwilowy brak produktu w magazynie
dostawa
produkt na zamówienie
loader
dostawa
Najtańsza dostawa:
Ten produkt odbierzesz za darmo w naszych salonach
Opis produktu
Opinie
Podtynkowy przewodowy, podtynkowy, cyfrowy regulator temperatury - tygodniowy BTRP230(50)
Podtynkowy regulator pokojowy do montażu w ramce 55x55 mm dedykowany do kontroli ogrzewania/chłodzenia płaszczyznowego, charakteryzującego się dużą bezwładnością cieplną. Podłącza się go do przewodowej listwy sterującej. Posiada funkcję tworzenia własnych harmonogramów. Może sterować regulatorami dobowymi - za pośrednictwem listwy sterującej wysyła do nich sygnał NSB (nocnego obniżenia temperatury) i przełącza je na temperaturę ekonomiczną. Wówczas harmonogram czasowy jest wspólny dla wszystkich regulatorów (wg regulatora tygodniowego), natomiast temperatury ustawia się indywidualnie na każdym regulatorze.
Cechy produktu:
  • bezgłośna praca (TRIAC)
  • posiada algorytm sterujący PWM
  • ochrona zaworów termostatycznych przed zastaniem (VP)
  • posiada wejście na dodatkowy czujnik temperatury
  • posiada tryb ochrony przed zamarzaniem
  • montaż w puszce φ 60 mm
  • regulator współpracuje z listwą sterującą KL08NSB lub KL06 (230V)
Dane techniczne:
  • Zasilanie: 230V AC 50 Hz
  • Max obciążenie: 0.5 A
  • Sygnał wyjściowy: 230V AC 50 Hz
  • Zakres regulacji temperatury: 5 - 35°C
  • Dokładność wskazania temp.: 0.5°C
  • Algorytm sterujący: PWM lub Histereza ±0.25°C lub ±0.5°C