Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_24/
99% pozytywnych opinii
30 lat na rynku
14 dni na zwrot towaru
Odbiór osobisty za 0zł

Środek czyszczący do usuwania kamienia i rdzy 250 ml. Hagesan błękitny HG 100030129

Środek czyszczący do usuwania kamienia i rdzy 250 ml. Hagesan błękitny HG 100030129

1px 1px 1px 1px 1px 29 ocen |
Kod produktu:

100030129

| Producent:

HG Polska

ilość - +
trwale niedostępny

Opis produktu

Akcesoria

Opinie

Środek czyszczący do usuwania kamienia i rdzy 250 ml. Hagesan błękitny HG 100030129

 

Pojemność 0,25 l


Silnie skoncentrowany.


Doskonały środek do usuwania kamienia, rdzy, żółtych zacieków, tlenków miedzi. Specjalnie opracowana formuła pozwala bezpiecznie przywrócić pierwotny wygląd wszystkim urządzeniom w łazience, kuchni i toalecie o powierzchniach chromowanych, z nierdzewnej stali, ceramicznych, glazurowanych (płytki), szklanych, kryształowych i plastikowych. Odpowiada normom FECS- Federation Europeenne de la Ceramique et du Sanitarie (Europejskiej Federacji Ceramiki Sanitarnej).

Dozowanie:
W zależności od stopnia zabrudzenia stosować nierozcieńczony lub rozcieńczony z woda w proporcjach 1:10. Do czyszczenia wanien łazienkowych używać zawsze środka rozcieńczonego z wodą w proporcjach minimum 1: 10

Zawiera:
niejonowe środki powierzchniowo czynne < 5%
kompozycje zapachowe

 

Sposób użycia:

Nanieść środek na czyszczona powierzchnię z pomocą gąbki. Odczekać kilka minut, przetrzeć gąbką i spłukać dokładnie czystą wodą. Uwaga: nie szorować szorstką stroną gąbki powierzchni chromowanych i pozłacanych.
Końcówki prysznica: aby usunąć kamienny osad należy zanurzyć końcówkę prysznica w nierozcieńczonym środku na około 30 minut, następnie przetrzeć szczoteczką i spłukać wodą.
Wyroby ze szkła, które utraciły blask: zanurzyć na co najcieniej 10 minut w roztworze z wodą (1: 10), przetrzeć gąbką i spłukać czystą wodą.
Do bieżącej pielęgnacji używać: HG CZYSTA ŁAZIENKA - PIANKA W SPRAYU. Aby usunąć czarne plamy z silikonowych spoin należy użyć HG ŚRODEK DO USUWANIA PLEŚNI.

Uwaga:

nie używać środka do czyszczenia marmuru, trawertynu, granitu, lastryka i innych powierzchni zawierających wapień. Nie zaleca się również czyścić powierzchni malowanych, ołowianych i innych nieodpornych na działanie kwasów. Niektóre emalie mogą byś również nieodporne na działanie kwasów, dlatego zaleca się przed czyszczeniem powierzchni emaliowanych wypróbować działanie środka na małej powierzchni.
Przydatność do użycia: minimum 36 miesięcy od daty produkcji na opakowaniu.

 

HG to ponad 30 lat tradycji w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań dla czyszczenia, pielęgnacji i ochrony nowoczesnych powierzchni.

Od 1999 roku HG obecne jest w Polsce pomagając Klientom dobrać najlepsze środki do rozwiązania nawet najbardziej złożonych problemów z zakresu ochrony i pielęgnacji.
W ofercie jest ponad 250 specjalistycznych produktów, których receptura obliczona jest na najwyższą skuteczność działania.

Nad procesem technologicznym w laboratorium HG nieustannie czuwają specjaliści. Produkty są kontrolowane pod względem jakości, a komputerowy proces tworzenia i dozowania komponentów gwarantuje perfekcję i jednakową skuteczność każdego produktu.

Dane techniczne

Kategoria

Środki czyszczące

Opinie

Opinie, czyli co myślą inni

Masz ten produkt? Doradź innym przed zakupem

Napisz opinię

Dodaj opinię x

Środek czyszczący do usuwania kamienia i rdzy 250 ml. Hagesan błękitny HG 100030129

Opinie użytkowników(1)

o Środek czyszczący do usuwania kamienia i rdzy 250 ml. Hagesan błękitny HG 100030129

22 października 2022

Jest świetny

Nie ingerujemy w treści zamieszczonych opinii, poza oczywistymi przypadkami nadużyć, umieszczania reklam, linków do stron www, wulgaryzmów lub treści naruszających prawo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium