Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_28/

Pompa hydroforowa GRUNDFOS SCALA2 3-45 230V 93013252

Pompa-hydroforowa-GRUNDFOS-SCALA2-3-45-230V-93013252
 • promocja

Pompa hydroforowa GRUNDFOS SCALA2 3-45 230V 93013252

1px 1px 1px 1px 1px 39 ocen |
Kod produktu:

93013252

| Producent:

GRUNDFOS

Cena: 2 370,00 zł 2370.00
Cena katalogowa: 4 963,00 zł
ilość - +
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2 370,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
dostępność
w magazynie
Produkt gotowy do szybkiej wysyłki lub odbioru
dostawa
24 godziny
loader
dostawa

Najtańsza dostawa:

Ten produkt odbierzesz za darmo w naszych salonach

Opis produktu

Opinie

Pompa hydroforowa GRUNDFOS SCALA2 3-45 230V 93013252

 

SCALA2 3-45

 

SCALA2 to zintegrowana, samozasysająca, kompaktowa pompa do podnoszenia ciśnienia wody. Została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu idealnego ciśnienia w domu. Jest cicha, łatwa w instalacji i pozwala utrzymać stałe ciśnienie we wszystkich kranach przez cały czas.

 

Idealne ciśnienie wody. Jak nigdy dotąd:

SCALA2 jest w pełni zintegrowaną pompą podnoszącą ciśnienie wody. Zapewnia idealne ciśnienie wody we wszystkich punktach poboru w całym domu. Kupisz ją u naszych oficjalnych Partnerów Handlowych.

SCALA2 to urządzenie typu "wszystko w jednym". Składa się z pompy, zbiornika, łącznika ciśnienia i zaworów zwrotnych. Ma niewielkie wymiary i jest łatwe w montażu. Silnik chłodzony wodą sprawia, że SCALA2 jest jedną z najcichszych pomp w swojej klasie.

 

Stałe ciśnienie w aż 8 domowych punktach poboru wody:

SCALA2 to najlepsze rozwiązanie dla właścicieli domów, którzy zmagają się z niskim lub zmiennym ciśnieniem wody w instalacji. Może być ono spowodowane zarówno wahaniami ciśnienia wlotowego i/lub jednoczesnym korzystaniem z wielu kranów w domu. Powoduje to zauważalne zmiany przepływu wody i temperatury.

SCALA2 radzi sobie z tymi wyzwaniami za sprawą silnika z przetwornicą częstotliwości i zintegrowanych funkcji sterowania, które zapewniają idealne ciśnienie wody w domach o maksymalnie 3 kondygnacjach i z 8 różnymi punktami poboru wody*. SCALA2 pracuje tylko wtedy, gdy jest potrzeba, automatycznie dostosowują swoje działanie do zapotrzebowania na wodę. Ponadto, zużywa tylko tyle energii, ile jest rzeczywiście potrzebne, by zapewnić wymagane ciśnienie w jak najbardziej efektywny sposób.

Wbudowany czujnik mierzy ciśnienie wlotowe i porównuje je z ciśnieniem w punkcie pracy, np. w kranie lub głowicy prysznica, automatycznie dokonując niezbędnych nastaw. Inteligentny układ sterowania pompą steruje przetwornicą częstotliwości w celu regulacji prędkości pompy w zależności od wybranych przez właściciela domu ustawień, zapewniając stałe ciśnienie wody w instalacji.

 

Efektywność energetyczna i oszczędność kosztów dla właścicieli domów:

Dzięki udoskonalonemu układowi hydraulicznemu, silnikowi z magnesami trwałymi i zintegrowanemu układowi sterowania prędkością obrotową, nowa SCALA2 przewyższa pod względem sprawności i oszczędności energii wiele dostępnych na rynku pomp do podnoszenia ciśnienia.

Tradycyjne hydrofory o stałej prędkości obrotowej zużywają nadmierną ilość energii, gdyż nie są w stanie dostosowywać swojej pracy do aktualnego zapotrzebowania. SCALA 2 dostosowuje swoje działanie do aktualnego zapotrzebowania na wodę i wymagań użytkowników, pozwalając precyzyjnie sterować ciśnieniem i oszczędzać energię. Wpływa to także na wydłużenie okresu eksploatacji pompy i czyni ją przydatną w różnorodnych zastosowaniach.Jest to możliwe dzięki zintegrowanemu czujnikiowi, który monitoruje ciśnienie wlotowe i porównuje je z wartością zadaną, zapewniając stałe ciśnienie, niezależnie od wahań wartości ciśnienia wlotowego, także w przypadku korzystania z kilku punktów czerpalnych jednocześnie.

Wybierając najbardziej efektywne energetycznie urządzenia do podnoszenia ciśnienia wody, takie jak SCALA2, mieszkańcy domów mogą zaoszczędzić nawet 40% energii zużywanej do podnoszenia ciśnienia wody*.

Tak spektakularne oszczędności są możliwe dzięki regulacji prędkości pracy silnika w czasie rzeczywistym, zminimalizowaniu częstotliwości załączania i wyłączania się pompy oraz obniżeniu zużycia energii w okresach o niskim zapotrzebowaniu na wodę.


Najcichsza pompa na rynku:

Dzięki ulepszeniom w konstrukcji, nowa generacja pompy SCALA2 zapewnia optymalne ciśnienie wody przy poziomie ciśnienia akustycznego wynoszącym zaledwie 44 dB (A). Oznacza to redukcję aż o 3 dB (A) w porównaniu z poprzednią generacją, co z perspektywy ludzkiego ucha przekłada się na ograniczenie hałasu o 50%.
Poziom hałasu 44 dB (A) jest porównywalny do odgłosów cichej biblioteki, nocy na osiedlu mieszalnym lub szumu nowoczesnej zmywarki.
Porównując pompę SCALA2, wyposażoną w silnik chłodzony wodą, z tradycyjnymi hydroforami, generującymi hałas powyżej 72 dB (A), można dostrzec sporą różnicę. Tradycyjne urządzenia do podnoszenia ciśnienia są znacznie głośniejsze niż nowoczesne hydrofory, powodując dyskomfort w domu i poza nim. Wysoki poziom hałasu wynika z niskiej jakości technologii starych pomp i silników chłodzonych wentylatorem, które przyczyniają się do powstawania silnych drgań w całej instalacji.


Cechy produktu:

 • pobieranie wody z zbiorników podziemnych, studni (max do 8m głębokości)
 • podnoszenie ciśnienia wody z sieci wodociągowej
 • do wody pitnej
 • stałe ciśnienie wody (max 8 punktów na 3 kondygnacjach)
 • poziom hałasu 44dBA
 • możliwy montaż na zewnątrz
 • ustawienie zadanego ciśnienia od 1,5 do 5,5 bar.
 • 7 wskaźników stanów awaryjncyh.
 • tryb przeciwzamarzeniowy 3stC
 • nadaje się do : ujęcie wód gruntowych, podnoszenie ciśnienia, Pozyskiwanie wody deszczowej

 

Dane techniczne:

 • przepływ znamionowy 3 m3/h
 • wysokość podnoszenia 27 m
 • maks. wysokość podnoszenia 45 m
 • maksymalne ciśnienie pracy 10 bar

Dane techniczne

Kategoria

Pozostałe pompy i akcesoria

Koszty dostawy

Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:

Opinie

Opinie, czyli co myślą inni

Masz ten produkt? Doradź innym przed zakupem

Napisz opinię

Dodaj opinię x

Pompa hydroforowa GRUNDFOS SCALA2 3-45 230V 93013252

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium