Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_24/
99% pozytywnych opinii
30 lat na rynku
14 dni na zwrot towaru
Odbiór osobisty za 0zł

TEST Nowy

TEST Nowy

Producent: ACO
Cena: 2,00 zł

ACO - łazienkowy odpływ liniowy i nie tylko

Grupa ACO jest jedną z wiodących firm na rynku technologii odwadniania. Zmiany klimatyczne stawiają nas przed wyzwaniami, na które reagujemy poprzez nieustanne opracowywanie innowacyjnych rozwiązań. Dzięki zintegrowanemu podejściu - ACO to profesjonalne odwodnienie, oszczędne czyszczenie oraz kontrolowane uwalnianie i ponowne użycie wody.

ACO oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania wodami powierzchniowymi, które mają za zadanie w zaplanowany sposób gromadzić, transportować, podczyszczać i ponownie uwalniać wodę deszczową do środowiska w celu przywrócenia naturalnej cyrkulacji wodnej. Nasz najnowocześniejszy system zrównoważonych rozwiązań jest praktyczny, oszczędny i pomaga zarządzać bezpieczeństwem wodnym zarówno dla ludzi, jak i środowiska.

Katalog produktów ACO obejmuje m.in.:

  • odwodnienia liniowe

  • odwodnienia punktowe

  • prysznicowy odpływ liniowy

  • prysznicowa kratka ściekowa

  • wpusty zalewowe i wiele innych...

ACO ShowerDrain – Odpływy prysznicowe i odwodnienia

Rozwiązania bezprogowe (prysznic bez brodzika) w obszarze prysznica zdobywają coraz szerszą rzeszę zwolenników. Szeroka gama rozwiązań ACO ShowerDrain wraz z akcesoriami, zapewnia wysoką jakość, wyjątkowy design i trwałość na lata.

Dzięki odpływom liniowym ShowerDrain firma ACO oferuje architektom i wykonawcom szerokie możliwości w zakresie projektowania przestronnych i funkcjonalnych łazienek bez stosowania stopni, zmian w materiałach czy przeszkód. Bez względu na to, czy projektowane jest odwodnienie liniowe czy punktowe, odwodnienie z wzorzystym rusztem ze stali nierdzewnej czy szklanym, z hotelowym logo czy wbudowanymi modułami LED - rozwiązania ACO ShowerDrain oferują w tym zakresie niezwykle szeroki wachlarz możliwości. Co więcej, najwyższa jakość produktów ACO gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo, trwałość i higienę.

Szeroka gama odpływów prysznicowych ACO ShowerDrain pozwala sprostać niemalże każdemu wyzwaniu konstrukcyjnemu i dobrać odpowiednie rozwiązanie by tworzyć prysznice bez brodzika. Największą ilość wariantów oferują odpływy liniowe ACO ShowerDrain E, zarówno jeśli chodzi o design i wzory rusztów, jak i dopasowanie wysokości oraz kierunku odpływu. Najwyższą elastyczność w tworzeniu prysznic bez brodzika zapewnia ACO ShowerDrain M, ze względu na modułową konstrukcję. Kompromis między piękną estetyką a ograniczonym budżetem zapewnią odpływy liniowe ACO ShowerDrain C.

ACO oferuje zarówno rozmaite systemy odwodnień, od odpływów liniowych pod prysznic ACO ShowerDrain po wpusty łazienkowe i płyty prysznicowe, aż po rozwiązania walk-in. Serię uzupełnia rozwiązanie ACO ShowerStep, które nie tylko upraszcza tworzenie spadków, lecz również zapewnia czyste, estetyczne krawędzie w prysznic bez brodzika. ACO oferuje właściwe rozwiązanie dla każdego z zastosowań, od wysokiej jakości komercyjnych pomieszczeń łazienkowych po obiekty sportowe i łazienki indywidualne. Tak więc jeśli jeszcze zastanawiasz się jaki odpływ liniowy wybrać do kabiny prysznicowej to masz już odpowiedź!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium