Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_24/
99% pozytywnych opinii
30 lat na rynku
14 dni na zwrot towaru
Odbiór osobisty za 0zł

Urządzenia grzewcze spełniające najwyższe wymagania 

 

Przedsiębiorstwo produkcyjne Heiztechnik produkuje urządzenia grzewcze o mocy od 3,9 kW do 7MW: pompy ciepła, kotły grzewcze, kotły centralnego ogrzewania, kotły pelletowe, kotły na biomasę oraz automatyczne kotły węglowe. Kotły spełniają najwyższe wymagania rozporządzenia UE oraz  5 klasy.

Heiztechnik założony został przez dwóch młodych, polskich inżynierów w I dekadzie XXI wieku. Firma powstała dzięki pasji i konsekwencji jej założycieli, którzy mieli ambicje produkować najlepsze urządzenia grzewcze w Polsce. Dziś Heiztechnik to nowoczesna fabryka, która skupia ludzi nastawionych na ciągły rozwój i doskonalenie. Właściciele i pracownicy mają olbrzymią wolę konstruowania i produkowania najlepszych rozwiązań grzewczych przeznaczonych dla konsumentów indywidualnych oraz obiektów przemysłowych. Urządzeń, które spełniają bardzo rygorystyczne wymogi ekologiczne, posiadają bardzo wysoką sprawność oraz dbają o nasze najbliższe środowisko życia.

 

O potencjale Heiztechnik świadczy oferta produkowanych urządzeń grzewczych, która jest prawdopodobnie najszerszą ofertą urządzeń grzewczych spośród wszystkich producentów w Polsce (od 3,9 kW do 7 MW). Nasze najważniejsze wartości to kompetencja, profesjonalizm i wiarygodność wobec Partnerów naszej firmy. Nasze ambicje się nie zmieniły – chcemy być dalej liderem branży w Polsce z najszerszą ofertą najnowocześniejszych i najefektywniejszych urządzeń grzewczych dostosowanych do indywidualnych potrzeb odbiorców – co definiuje misja naszej firmy, która brzmi:

Zobowiązujemy się dostarczać naszym Klientom najbardziej innowacyjne, proekologiczne i efektywne ekonomicznie rozwiązania zapewniające ciepło w domu i czyste powietrze.

Najlepszym i najświeższym potwierdzeniem stosowania powyższej dewizy są nowo wdrożone do produkcji nasze pompy ciepła o parametrach pracy porównywalnych z najlepszymi urządzeniami dostępnymi na rynku europejskim. Jest to najnowszy produkt naszej załogi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium