Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_27/

Zmiękczacze wody Klarwod

Klarowd specjalizuje się w dostarczaniu skutecznych i funkcjonalnych urządzeń do oczyszczania wody, którymi zajmuje się od 1990 roku. Ofertę kieruje zarówno do instalatorów, firm jak i osób prywatnych, zainteresowanych zakupem filtrów do wody na terenie całego kraju.

Stacje uzdatniania wody do domu

Wśród najszerzej oferowanych produktów w katalogu Klarwod są zmiękczacze, będące niezbędnym elementem każdego systemu uzdatniania. Ich głównym zadaniem jest wyeliminowanie zjawiska tzw. twardej wody, które negatywnie wpływa na jej jakość. Oferowane preparaty w znacznym stopniu obniżają zawartość magnezu i wapnia, których nadmiar może szkodliwie wpływać na organizm człowieka. Właśnie te pierwiastki są odpowiedzialne za powstawanie kamienia, który ma bardzo negatywny wpływ na funkcjonowanie sprzętów gospodarstwa domowego. Prezentowane zmiękczacze wody działają pozytywnie na jakość wody, wpływając przede wszystkim na jej smak oraz jakość. Dzięki nim nie trzeba przegotowywać wody przed spożyciem w celu pozbycia się nadmiaru kamienia. Stacje Klarwod zwiększają też żywotność niektórych artykułów AGD, m.in. zmywarki do naczyń, czajnika elektrycznego czy pralki automatycznej. Zjawisko twardej wody ma też zły wpływ na kondycję skóry człowieka, która po kąpieli staje się nieprzyjemnie napięta i wysuszona. Dlatego z urządzeniami do oczyszczania wody Klarwod codzienny prysznic będzie bardziej przyjemny.

 

Zmiękczacze wody Klarwod cechują się również innymi korzyściami, wśród których wymienić można:

  • kompaktowe rozmiary,
  • wydajną pracę,
  • w przypadku urządzeń multifunkcyjnych możliwe jest również uzdatnianie w zakresie innych zanieczyszczeń, w tym chociażby usuwanie z wody nadmiaru żelaza czy manganu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium