Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_27/

Bojler KOSPEL LUNA INOX POC.D-5 ciśnieniowy POC.D.5.LUNA.INOX

Bojler KOSPEL LUNA INOX POC.D-5 ciśnieniowy POC.D.5.LUNA.INOX

Producent: KOSPEL
Cena katalogowa: 715,00 zł
Cena: 508,99 zł

Kocioł elektryczny KOSPEL EKCO.L3 12-24kW 400V EKCO.L3-12/16/20/24

Kocioł elektryczny KOSPEL EKCO.L3 12-24kW 400V EKCO.L3-12/16/20/24

Producent: KOSPEL
Cena katalogowa: 4 808,00 zł
Cena: 3 372,81 zł

Kocioł elektryczny KOSPEL EKCO.T 30kW 400V EKCO.T-30

Kocioł elektryczny KOSPEL EKCO.T 30kW 400V EKCO.T-30

Producent: KOSPEL
Cena katalogowa: 8 342,00 zł
Cena: 6 340,00 zł

Kocioł elektryczny KOSPEL EKCO.T 36kW 400V EKCO.T-36

Kocioł elektryczny KOSPEL EKCO.T 36kW 400V EKCO.T-36

Producent: KOSPEL
Cena katalogowa: 8 464,00 zł
Cena: 6 433,00 zł

Kocioł elektryczny KOSPEL EKCO.T 42kW 400V EKCO.T-42

Kocioł elektryczny KOSPEL EKCO.T 42kW 400V EKCO.T-42

Producent: KOSPEL
Cena katalogowa: 8 744,00 zł
Cena: 6 645,00 zł

Kocioł elektryczny KOSPEL EKCO.T 48kW 400V EKCO.T-48

Kocioł elektryczny KOSPEL EKCO.T 48kW 400V EKCO.T-48

Producent: KOSPEL
Cena katalogowa: 8 890,00 zł
Cena: 6 756,00 zł

KOSPEL Elektryczne kotły CO i pompy ciepła, podgrzewacze wody, bojlery

Kospel jest jednym z największych w Europie producentów nowoczesnych elektrycznych rozwiązań grzewczych. Od ponad 30 lat pozostają jednym z liderów na krajowym rynku tworzących niezawodne elektryczne urządzenia do ogrzewania wody oraz domów i mieszkań.

Katalog produktów Kospel obejmuje m.in.:

  • przepływowe ogrzewacze wody
  • elektryczne kotły CO
  • pojemnościowe podgrzewacze wody
  • wymienniki i zasobniki c.w.u.
  • pompy ciepła
  • kolektory słoneczne

Podgrzewacze wody przepływowe

Dzięki elektrycznym przepływowym podgrzewaczom wody Kospel będziesz mógł cieszyć się ciepłą wodą w sposób ciągły i bez ograniczeń. Przy tym pobór prądu będzie następował jedynie podczas przepływu wody, dzięki czemu ich używanie jest ekonomicznym rozwiązaniem, które nie zużywa dużej ilości prądu. Podgrzewacze wody Kospel są na rynku już od ponad 30 lat dzięki czemu producent zyskał doświadczenie, które pozwoliło opracować rozwiązania dostosowane do każdego domu, gastronomii, firmy, domku letniskowego lub na działkę, czyli wszędzie tam, gdzie ciepła woda jest potrzebna do komfortowego życia. Wart uwagi jest fakt że urządzenia elektryczne Kospel posiadają wysoką klasę energetyczną (A). Do wybory jest np. przepływowy ogrzewacz wody pod prysznic lub model nadumywalkowy z baterią, który może być też użyty w kuchni lub podgrzewacz montowany pod umywalką lub zlewem kuchennym.

Elektryczne kotły c.o.

Ogrzewanie elektryczne cieszy się coraz większą popularnością. Nowoczesna technologia, wydajność oraz bezobsługowa praca sprawia, że kotły elektryczne Kospel są doskonałą alternatywą dla innych typów urządzeń grzewczych. Są stworzone do fotowoltaiki - możliwość współpracy z ogniwami fotowoltaicznymi sprawia, że koszty ogrzewania mogą być znacznie zniwelowane. Jest wiele korzyści ogrzewania elektrycznego. W porównaniu do innych rozwiązań kocioł elektryczny Kospel jest łatwy w montażu oraz nie wymaga dostępu do komina ani spełnienia rygorystycznych wymogów dotyczących wentylacji. Aby poznać przybliżone zużycie energii oraz koszty ogrzewania elektrycznego to polecamy skorzystać z darmowego narzędzia jakim jest kalkulator doboru kotła na stronie producenta Kospel.

Ogrzewacze pojemnościowe wody

Dzięki pojemnościowym elektrycznym ogrzewaczom Kospel zyskasz stały dostęp do ciepłej wody w odpowiedniej ilości i temperaturze. Zostały one wyposażone w zbiornik ze stali nierdzewnej, odporny na korozję. Zbiornik ogrzewacza nie wymaga również okresowej wymiany anody a niewielkie, wręcz kompaktowe wymiary oraz uniwersalność i łatwość montażu ogrzewacza Kospel umożliwia instalację bojlera wszędzie tam gdzie potrzebujesz ciepłej wody. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo ogrzewacze Kospel ze zbiornikiem w dwóch pojemnościach - 5 litrów oraz 10 litrów.

Wymienniki i Zasobniki c.w.u

Wymienniki KOSPEL charakteryzują się wysoką jakością, trwałością, a także innowacyjnymi rozwiązaniami, które są wynikiem wieloletniego doświadczenia w produkcji zasobników, wymienników i zbiorników buforowych. Do ich produkcji zostały użyte wyselekcjonowanych materiały najwyższej jakości. Oferta Kospel obejmuje m.in.: wymiennik z wężownicą, wymiennik z podwójną wężownicą, zasobnik do wody izolowany, wymiennik z płaszczem wodnym, poziomy wymiennik z wężownicą lub z płaszczem wodnym.

Pompy ciepła Kospel

Pompa ciepła to urządzenie, dzięki któremu ogrzejesz zarówno dom, jak i wodę użytkową poprzez wymiennik c.w.u. Technologia pobierania ciepła z otoczenia pozwala na efektywne wykorzystanie naturalnych zasobów odnawialnych do celów ogrzewania. Gotowy zestaw Kospel HPM.Z składający się z pompy ciepła, wymiennika i zbiornika buforowego pozwala na bardzo efektywne wykorzystanie pompy ciepła wraz z dedykowanymi urządzeniami współpracującymi. Inwerterowa pompa ciepła Kospel HPM charakteryzuje się wysokim współczynnikiem efektywności energetycznej, a także aktywnym systemem wtrysku par czynnika EVI. Dzięki zaawansowanej technologicznie jednostce wewnętrznej komfort użytkowania i rozbudowane możliwości sterowania pozwolą, by użytkowanie pompy było czystą przyjemnością. Dzięki najwyższej klasy zbiornikowi buforowemu, a także wymiennikowi z dużą powierzchnią wężownicy (4,22m) powstał zestaw do ogrzewania gotowy spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium