Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_24/
99% pozytywnych opinii
30 lat na rynku
14 dni na zwrot towaru
Odbiór osobisty za 0zł

Toaleta myjąca MEISSEN KERAMIK GENERA MANUAL biała S701-510

Toaleta myjąca MEISSEN KERAMIK GENERA MANUAL biała S701-510

Cena katalogowa: 4 299,00 zł
Cena: 4 299,00 zł

Umywalka nablatowa MEISSEN KERAMIK KONTRA 60 biała K682-002

Umywalka nablatowa MEISSEN KERAMIK KONTRA 60 biała K682-002

Cena katalogowa: 1 399,00 zł
Cena: 1 399,00 zł

Meissen Keramik - toalety myjące, umywalki nablatowe, wyposażenie łazienek

 
MEISSEN KERAMIK to niemiecka marka wyposażenia łazienek z długoletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą zdobywaną przez ponad 150 lat. Jej historia rozpoczęła się w 1863 r. w mieście Meissen, położonym w centralnej Saksonii, która jest historyczną kolebką europejskiej ceramiki. Od samego początku marka skupiała swoją uwagę na innowacjach stosowanych na każdym etapie produkcji, a wszystkie procesy technologiczne przebiegały z bezkompromisową precyzją.
 
Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy Meissen Keramik dostarcza dziś klientom na całym świecie pełen katalog produktów łazienkowych, m.in:
  • toalety myjące Genera

  • umywalki nablatowe Kontra w kolorach białym, białym matowym oraz czarnym matowym

  • stelaż podtynkowy do WC Eterna

  • eleganckie przyciski spłukujące Dekora

  • meble łazienkowe oraz umywalki z szafką

Oferta producenta Meissen Keramik stale się poszerza o nowe produkty. Siłą MEISSEN KERAMIK, oprócz technologicznych innowacji oraz standardów niemieckiej jakości budowanej przez lata, jest również oferowane przez markę szlachetne wzornictwo i światowy design. Opiekę artystyczną nad zarówno jednym, jak i drugim aspektem nieustannie sprawuje grupa najlepszych projektantów i architektów.

 

TOALETY MYJĄCE Meissen Keramik

Toalety myjące MEISSEN KERAMIK to więcej niż perfekcyjne połączenie toalety i bidetu. W ich ponadczasowo prostej i pięknej formie ukrytych jest wiele nowoczesnych udogodnień. Zastosowane rozwiązania gwarantują najwyższe standardy higieny intymnej i czystości łazienki. Możliwość dostosowania rozmaitych funkcji do osobistych potrzeb i preferencji sprawia, że korzystanie z toalet myjących MEISSEN KERAMIK za każdym razem daje poczucie przyjemności, świeżości i komfortu. Rozwiązania służące automatycznemu czyszczeniu dyszy myjącej podnoszą standard higieny urządzenia. Osoby kochające nowe technologie z pewnością zadowoli możliwość regulowania ustawień przy użyciu aplikacji, pilota lub przycisków i pokrętła. Dzięki estetycznemu designowi toalety myjące MEISSEN KERAMIK są eleganckim i ponadczasowym elementem wyposażenia łazienek, a solidność wykonania według najwyższych niemieckich standardów daje wieloletnią gwarancję ich użytkowania. Korzystanie z toalet myjących MEISSEN KERAMIK jest po prostu perfekcyjnie czystą przyjemnością.

 

Toalety myjące Meissen Keramik

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium