Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_27/

Moduł internetowy SPIROFLEX ECONET300 VC-NET

Moduł internetowy SPIROFLEX ECONET300 VC-NET

Producent: SPIROFLEX
Cena katalogowa: 990,00 zł
Cena: 693,00 zł

Rekuperator SPIROFLEX VENT CLEAR HC4HE COMFORT poziomy SX-RHC4HEC

Rekuperator SPIROFLEX VENT CLEAR HC4HE COMFORT poziomy SX-RHC4HEC

Producent: SPIROFLEX
Cena katalogowa: 12 832,00 zł
Cena: 8 982,00 zł

Rekuperator SPIROFLEX VENT CLEAR HC6HE COMFORT poziomy SX-RHC6HEC

Rekuperator SPIROFLEX VENT CLEAR HC6HE COMFORT poziomy SX-RHC6HEC

Producent: SPIROFLEX
Cena katalogowa: 13 436,00 zł
Cena: 9 405,00 zł

Rekuperator SPIROFLEX VENT CLEAR VC3HE BASIC pionowy SX-RVC3HEB

Rekuperator SPIROFLEX VENT CLEAR VC3HE BASIC pionowy SX-RVC3HEB

Producent: SPIROFLEX
Cena katalogowa: 10 683,00 zł
Cena: 7 478,00 zł

Rekuperator SPIROFLEX VENT CLEAR VC3HE COMFORT pionowy SX-RVC3HEC

Rekuperator SPIROFLEX VENT CLEAR VC3HE COMFORT pionowy SX-RVC3HEC

Producent: SPIROFLEX
Cena katalogowa: 11 635,00 zł
Cena: 8 145,00 zł

Rekuperator SPIROFLEX VENT CLEAR VC3HR COMFORT pionowy SX-RVC3HRC

Rekuperator SPIROFLEX VENT CLEAR VC3HR COMFORT pionowy SX-RVC3HRC

Producent: SPIROFLEX
Cena katalogowa: 12 118,00 zł
Cena: 8 483,00 zł

Spiroflex - nowoczesne rekuperatory, odpływy prysznicowe i systemy kominowe

Spiroflex to polski producent wysokiej jakości systemów kominowych, odpływów prysznicowych oraz od 2020r., pod marką VentClear również domowych centrali wentylacyjnych, zwanych potocznie rekuperatorami.

Firma istnieje od 1994r. i początkowo skupiała się na produkcji kompleksowych systemów wentylacji i odprowadzania spalin i sukcesywnie w miarę rozwoju przedsiębiorstwa i parku maszynowego uzupełniała ofertę o nowe produkty oraz usługi. Obecnie dysponuje zaawansowanymi maszynami umożliwiającymi precyzyjną obróbkę różnego rodzaju materiałów - aluminium, stali oraz tworzyw sztucznych - m.in wycinarki laserowe, cięcie wodą, obrabiarki i zaginarki CNC, prasy krawędziowe, profesjonalną komorę do lakierowania proszkowego.

 

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się następujące produkty Spiroflex:

  • rekuperator VentClear

  • odpływy prysznicowe (punktowe, liniowe i szczelinowe) AquaSteel

  • systemy kominowe

  • rury spiro

 

Odpływy prysznicowe Spiroflex AquaSteel charakteryzują się wykonaniem w 99% ze stali nierdzewnej w tym m.in wyjmowany stalowy syfon czyszczony od góry, który zapewnia komfort w pozbywaniu się zanieczyszczeń. Jest on również bardzo wydajny oraz przyjazny w czyszczeniu dzięki dodatkowo wygładzanej powierzchnii stali mającej kontakt z wodą pod prysznicem. Prysznicowe odwodnienia liniowe AQUA STEEL wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości pochodzących z największych hut stali w Europie. Aby zachować stabilność całego odwodnienia, do wykonania korytka stanowiącego zostały użyte materiały o grubości od 1,0 do 1,2 mm, a ramki od 2,0 do 3,0 mm. Pozostałe elementy takie jak ruszt, syfon oraz kratka są zbudowane z materiału o grubości 1,0 mm. Wyjątkiem jest tutaj ruszt wzmocniony odwodnienia punktowego zdolny przenieść obciążenie nawet 300 kg. Został wykonany z materiałów o grubości od 1,5 mm do 2,0 mm. Wykonane ze stali nierdzewnej długo nie ulegają zniszczeniu, co sprawia, że oszczędzamy, decydując się na to rozwiązanie do swojego domu. Warto też wspomnieć, że odwodnienia liniowe, punktowe, czy szczelinowe są z zasady tańsze, niż tradycyjne prysznice z brodzikiem. Pozwalają również zaoszczędzić miejsce (np. poprzez zastosowanie kabiny typu walk-in) oraz optymalnie wykorzystać przestrzeń, którą dysponujemy. W nowoczesnych wnętrzach świetnie sprawdzają się zwłaszcza odwodnienia liniowe.

Rekuperacja VENT CLEAR

Powietrze, które nas otacza ma wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie, dlatego invrestując w system rekuperacji zapewniasz swojej rodzinie wyższy komfort życia.

Rekuperacja

Rekuperacja to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, która opiera się na ruchu powietrza wytworzonym przez rekuperator. W przeciwieństwie do tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej system rekuperacji pozwala na pełną kontrolę stopnia wentyłacji minimalizując utratę ciepła z budynku jednocześnie oczyszczając powietrze z zanieczyszczeń, które się w nim znajdują.

Jak działa rekuperacja?

Sercem systemu rekuperacji jest rekuperator, który wprawia w ruch powietrze przy użyciu energii elektrycznej. Urządzenie działa w bardzo prosty i intuicyjny sposób dzięki zaawansowanej elektronice. Co ważne część procesów pracy rekuperatora jest w pelni zautomatyzowana, a na pozostałe takie jak ilość dostarczanego powietrza, temperatury komfortu czy harmonogramy mamy pełny wpływ przy użyciu zaawansowanych paneli sterujących oraz łączności bezprzewodowej. Rekuperator usuwa z budynku zużyte i wilgotne powietrze jednocześnie dostarczając świeże i oczyszczone. Strumień powietrza „wywiewanego” z budynku przepływa przez wymiennik ciepła umieszczony w rekuperatorze oddającenergię cieplną powietrzu nawiewanemu i podnosząc jego temperaturę. Dzięki temu koszty ogrzewania maleją, a komfort przebywania w budynku rośnie. Rekuperatory VENT CLEAR zostały wyposażone również w skuteczny system fitracji powietrza, usuwający 90% cząsteczek smogowych PM10 oraz innych, które znajdują się w powietrzu i mogą negatywnie wpływać na nasze samopoczucie i zdrowie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium