Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_24/
99% pozytywnych opinii
30 lat na rynku
14 dni na zwrot towaru
Odbiór osobisty za 0zł

BATERIE STEINBERG – HOŁD DLA TWOJEGO STYLU ŻYCIA
Od ponad 18 lat Steinberg oferuje baterie i prysznice nietypowe, abyś mógł lepiej wyrazić swoją indywidualność. Marka Steinberg umożliwia wyrażenie siebie również w łazience i SPA, ponieważ są one częścią zintegrowanej koncepcji życia – hołdu dla Twojego indywidualnego stylu życia. Jednolite i pospolite wzory sprawiają, że trudno jest wyrazić swój indywidualny styl życia, dlatego właśnie Steinberg koncentruje się na wyjątkowości baterii i armatury łazienkowej, by były świeże i zupełnie inne niż tradycyjne. Była to podstawowa zasada od samego początku istnienia producenta i nadal jest.

Żadna bateria i prysznic Steinberg nie jest zwyczajny, ale tak wyjątkowy, jak jego właściciel. Baterie Steinberg to wyszukane wzornictwo odzwierciedlające Twój indywidualny styl, z nutą ponadczasowości wyrażoną w kształtach: męskość lub kobiecość, pewność siebie lub dyskrecja, puryzm lub zmysłowość – zawsze doskonale i wykwintnie. W połączeniu z najwyższej jakości materiałami baterii Steinberg oraz z wyrafinowaną funkcjonalnością, każdy projekt przeradza się w wyrazistą, namacalną osobowość.

 

BATERIE PRODUKOWANE W NIEMCZECH – OD PONAD 18 LAT
Firma STEINBERG została założona w 2002 roku i od ponad 18 lat produkuje wysokiej jakości baterie, prysznice z deszczownicą oraz akcesoria łazienkowe. Produkty Steinberg zdobyły wiele nagród projektowych; poza własnymi projektami Steinberg wielokrotnie wykorzystywał znanych projektantów produktów takich jak Jochen Schmiddem i Michael Schneider w celu opracowania nowych serii baterii łazienkowych i armatury.

W roku 2016 firma Steinberg otworzyła swą manufakturę produkującą baterie najwyższej jakości. Portfolio firmy Steinberg GmbH obejmuje 13 serii baterii produkowanych w Düselldorfie, a jedna z nich – wyjątkowa seria Crystal – pochodzi z manufaktury Steinberg, 4 serie akcesoriów i serię pryszniców z deszczownicą.

Specjalnie dla monterów łazienkowych, Steinberg oferuje rozwiązania o innowacyjnej technologii charakteryzującej się bezpiecznym, łatwym i pewnym montażem.


DLACZEGO BATERIE STEINBERG?
Armatura Steinberg ma inspirować do wyrażania swojej osobowości także w łazience, tak aby nie była ona jedynie pomieszczeniem użytkowym. Design baterii Steinberg, z całą jego indywidualnością, posiada ponadczasowe kształty, w projektach uwzględniono także tradycyjne elementy. Dzięki temu produkty Steinberg są aktualne przez długi czas. Tak więc jeżeli zastanawiasz się jakie baterie wybrać i kupić do łazienki to baterie Steinberg będą znakomitym wyborem.

Każdy produkt został opracowany z myślą o bezawaryjnym działaniu i wygodnej eksploatacji przez cały okres użytkowania, dzięki wysokiej jakości komponentom technicznym. Wysokiej jakości materiały, takie jak solidny mosiądz, doskonałe powierzchnie, a także ciężkie szkło sprawiają, że wszystkie nasze produkty są idealne w dotyku.

 

WZORNICTWO BATERII STEINBERG
Ponadczasowe. Inspirujące. Wyraziste. Wzornictwo Steinberg jest bardzo charakterystyczne, choć z natury powściągliwe. Oryginalne elementy tworzą charakterystyczny styl tej marki baterii. To, co sprawia, że te elementy są doskonałe, to ich harmonijne kontury, proporcjonalnie wyważone i dyskretne, dzięki którym baterie, prysznice i akcesoria Steinberg emanują niezrównaną elegancją.

Blok mosiądzu zmieniany jest w doskonały kształt, z konturami i symetrycznymi elementami charakterystycznymi dla Steinberg, zrodzonymi w umysłach projektantów produktów. Jochen Schmiddem, projektant z Berlina stworzył kilka kolekcji armatury, m.in: 200, 205, 230 i 260, każda seria została doceniona nagrodą Plus X Award. Wspaniała i niezwykle surowa w formie kolekcja Steinberg 240 to projekt który opracował wielokrotnie nagradzany niemiecki projektant Michael Schneider.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium