Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_24/
99% pozytywnych opinii
30 lat na rynku
14 dni na zwrot towaru
Odbiór osobisty za 0zł

Moduł internetowy TECH WiFi RS W_WIFIRS.01.PL01.1

Moduł internetowy TECH WiFi RS W_WIFIRS.01.PL01.1

Cena katalogowa: 1 180,00 zł
Cena: 826,00 zł

TECH Sterowniki i regulatory grzejnikowe, do kotłów i nie tylko, które poprawią komfort w Twoim domu

Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie komfort i wygodę w domu, to powinno spodobać Ci się rozwiązanie grzewcze jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Mowa o sterownikach Tech, które ułatwią Ci kontrolowanie temperatury powietrza w domu. Dzięki temu zawsze wiesz jaka temperatura panuje akurat w pomieszczeniu i łatwiej będzie Ci nad nią zapanować lub ją zmienić, dzięki regulatorom pokojowym Tech.

Marka Tech – wysoka jakość, która przyciąga klientów z całego świata

Producent TECH Sterowniki powstał w 2004 roku. Od tego czasu nieustannie się rozwija stając się liderem w produkcji sterowników do ogrzewania i innych urządzeń elektronicznych, a ich produkty dystrybuowane są na 19 krajów Europy. TECH specjalizuje się w nowoczesnych sterownikach do każdego typu urządzeń grzewczych, pozwalających maksymalnie wykorzystać ich potencjał. Sterowniki TECH cechuje wysoka jakość wykonania oraz oprogramowanie umożliwiające precyzyjną regulację temperatury we wszystkich pomieszczeniach w domu, dla dobrego samopoczucia i zdrowia mieszkańców. Posiadanie kontroli nad temperaturą jest możliwe dzięki użytkowania panelu kontrolnego Tech. Takie rozwiązanie ma wiele plusów, do których zaliczyć można m.in. lepszy sen, komfort, efektywniejszy odpoczynek itp.

Co możecie Państwo znaleźć u nas w ofercie?

W ofercie producenta TECH na naszej stronie znajdują się następujące typy regulatorów:

  • sterowniki grzejnikowe.
  • sterowniki podłogowe,
  • sterowniki do instalacji,
  • regulatory pokojowe,
  • sterowniki do kominków,
  • regulatory do kotłów,
  • sterowniki do energii odnawialnej.

Wszystkie sterowniki i regulatory TECH są dopracowane zarówno wizualnie, jak i funkcjonalnie i tworzone z myślą o komforcie użytkowania i ekologii. Zapewniają przy tym, że pomieszczenie zachowuje swoją estetykę i nowoczesny wygląd.

Kultowe produkty marki Tech dostępne w naszej ofercie

Marka Tech ma w swojej ofercie wiele różnych produktów, które znajdują swoje zastosowanie w ogrzewaniu pomieszczeń. Jednym z nich są głowice termostatyczne. Na naszej stronie internetowej możecie Państwo znaleźć również sterowniki do pompy Tech, które umożliwiają zarządzanie pracą pompy. Przy ustawionych temperaturach sterownik włączy ją lub wyłączy. Siłowniki Tech to jedne z najlepszych produktów tego typu na rynku. Są one przeznaczone do otwierania lub zamykania zaworów grzejnikowych, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Nowoczesne rozwiązania marki TECH

W 2020 roku firma TECH wprowadziła na rynek nowoczesną aplikację na smartfony do zarządzania ogrzewaniem w domu - SINUM. Działanie aplikacji opiera się na działaniu modułu Tech, który umożliwia połączenie. Montując sterownik do ogrzewania z łącznością Wi-Fi możemy regulować temperaturę każdej strefy z dowolnego miejsca i wygodnie zarządzać ogrzewaniem. Jest to niezwykle wygodne i komfortowe rozwiązanie, ponieważ zapewnia dodatkowe poczucie kontroli oraz, co najważniejsze, pozwala na oszczędzaniu energii i pieniędzy na ogrzewanie.

Dodatkowo w łatwy sposób można ustawić harmonogramy temperatury dla każdego urządzenia z osobna, co pozwala na duże oszczędności na ogrzewaniu, poprzez zmniejszanie temperatury w strefach, w których aktualnie nikt nie przebywa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium