Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_27/

Adapter TERMA czarny TGACZ001

Adapter TERMA czarny TGACZ001

Producent: TERMA
Cena katalogowa: 59,04 zł
Cena: 74,98 zł

TERMA - grzałki elektryczne i do grzejników łazienkowych

TERMA to ciesząca się wśród klientów bardzo dobrą opinią marka produktów grzewczych. Do ich wytwarzania stosuje się wysokiej jakości materiały, ponadto wyposażone są one w ciekawe i praktyczne rozwiązania techniczne. Zaimplementowane w tych produktach technologie sprawiają, iż są to nowoczesne konstrukcje o szerokim spektrum zastosowania. W kategorii tej prezentujemy bogaty wybór urządzeń marki TERMA takich jak między innymi grzejniki i gałki do grzejników.

Każdy oferowany przez nas grzejnik łazienkowy TERMA zaprojektowany i wykonany został z myślą o jak najskuteczniejszym wykorzystaniu możliwości współczesnej techniki grzewczej. Wszystkie elementy oraz materiały, z których produkty te są skonstruowane, zostały tak dobrane, by powiększyć ich wydajność. Doskonałym tego przykładem są grzejniki TERMA Zigzag oraz TERMA Dexter i Pola, które nie tylko są skuteczne i wydajne, ale także charakteryzują się bardzo ciekawym i estetycznym wyglądem. Z pewnością doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz i współczesnych łazienek.

W naszej ofercie produktów tej marki znajdują się również bardzo praktyczne grzałki do grzejników Terma, które pozwalają na kontrolowanie wielu parametrów kluczowych dla prawidłowego funkcjonowania instalacji centralnego ogrzewania. Urządzenia te są praktyczne i wyposażone w wiele dodatkowych opcji takich jak włącznik czasowy, elektroniczne zabezpieczenie przed przegrzaniem, czy też niskie zużycie energii elektrycznej.

Grzałki elektryczne TERMA, dostępne są w wielu wersjach, od podstawowych modeli bez możliwości regulacji, aż po zaawansowane technicznie egzemplarze sterowanie zestawami czujników i sterowników. Dlatego też każda łazienka, w każdym domu lub mieszkaniu może być ogrzewana w sposób inteligentny, skuteczny i wydajny, bez zwiększania wysokości rachunków za korzystanie z energii elektrycznej.

Nasza oferta przygotowana została tak, by każdy klient znalazł tutaj odpowiednie dla siebie urządzenie w atrakcyjnej cenie, wzorze i kolorze. Wszystkie artykuły spełniają wymagane w naszym kraju normy prawne, więc korzystanie z nich jest jak najbardziej bezpieczne. Są to zatem wszechstronne akcesoria, które powinny znaleźć się w każdej nowoczesnej łazience.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium