Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_24/
99% pozytywnych opinii
30 lat na rynku
14 dni na zwrot towaru
Odbiór osobisty za 0zł

THERMOVAL Zestawy ogrzewania podłogowego, folie grzewcze, grzejniki elektryczne

 

Firma Thermoval to polski producent nowoczesnych produktów do ogrzewania takich jak:

 • elektryczne maty do ogrzewania podłogowego
 • grzejniki elektryczne
 • systemy przeciwoblodzeniowe
 • sterowniki i regulatory do ogrzewania
 • gotowe zestawy do ogrzewania podłogowego
 • maty i folie grzewcze pod lustra

 

Ogrzewanie podłogowe

Umieszczone pod podłogą ogrzewanie umożliwia całkowitą swobodę i kreatywność w urządzaniu każdej przestrzeni oraz zapewnia bardzo dobre i równomierne ogrzanie całego pomieszczenia.

 

Systemy przeciwoblodzeniowe

Systemy przeciwoblodzeniowe — jak wskazuje ich nazwa — są przydatne zimą. Pomagają uniknąć problemów z nieustannym odśnieżaniem podjazdów i schodów oraz są zabezpieczeniem przed zamarzaniem kranów, rur czy rynien.

 

Grzejniki elektryczne

Grzejniki elektryczne, łazienkowe, termostaty, elektroniczne głowice i regulatory pozwalają na precyzyjną i efektywną regulację temperatury przy jednoczesnym zachowaniu estetyki dopasowanej do wnętrza pomieszczenia.

 

Zestawy ogrzewania podłogowego Thermoval to kompletne produkty, w których skład wchodzą elementy grzewcze: maty, folie, kable oraz regulatory temperatury. Można nimi ogrzać wnętrza mieszkalne oraz firmowe, także podłogi pokryte panelami i płytkami. Każdy zestaw do podłogówki powstał z myślą o klientach, którzy cenią komfort termiczny, ale nie chcą zajmować się obsługą pieca i zakupem opału. Elektryczne ogrzewanie pozwala bowiem na praktycznie bezobsługowe sterowanie i bezawaryjne korzystanie z ciepła przez lata.

Zestaw do ogrzewania podłogowego — poznaj zalety podłogówki

Wszystkie elementy niezbędne do zamontowania ogrzewania podłogowego znajdują się w zestawach Thermoval. Są niezwykle proste w montażu i nie wymagają fachowej wiedzy. Wśród produktów znajdziesz zestaw przeznaczony do podgrzewania podłóg pokrytych płytkami, a także zestaw do ogrzewania podłóg z panelami. W zależności od potrzeb, taki zestaw ogrzewania podłogowego Thermoval może spełniać funkcję jedynego lub dodatkowego źródła ciepła. Można go ułożyć w pomieszczeniu nowym, a także w remontowanym. Ze względu na to, że maty i folie z zestawów do podłogówki są niezwykle cienkie, nie podnoszą poziomu podłogi.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe łączy walory użytkowe i estetyczne. Tam, gdzie chcesz uniknąć montażu tradycyjnych grzejników, zawsze możesz skorzystać z mat grzejnych i folii. Dzięki temu aranżacja wnętrza będzie o wiele łatwiejsza, a pomieszczeń nie będą szpecić kaloryfery i doprowadzające do nich wodę rury.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe, które oferujemy w zestawach, może także uzupełniać system ogrzewania, jeśli ten okazał się nie dość wydajny lub mało komfortowy. Zestawy do ogrzewania podłogowego doskonale sprawdzają się w łazienkach, kuchniach, sypialniach i salonach, można je stosować w pokojach alergików, gdyż ograniczają ruch powietrza i osadzanie się kurzu. Świetnie sprawdzają się także w domkach letniskowych, w których z ogrzewania korzysta się sporadycznie.

Korzyści z zastosowania zestawów ogrzewania podłogowego Thermoval:

 • optymalny rozkład temperatury we wnętrzu,
 • brak strat ciepła i niepotrzebnego przegrzewania górnych partii pomieszczeń,
 • wysoką wydajność przy niskich poborach prądu,
 • możliwość instalacji pod kamiennymi posadzkami, terakotą, płytkami ceramicznymi, panelami winylowymi i laminowanymi,
 • czystość, bezpieczeństwo i uniwersalność,
 • oszczędność czasu: bez rozpalania kotła, przygotowywania drewna na opał, czyszczenia pieca, wzywania kominiarza,
 • umiarkowane koszty obsługi,
 • wielosezonową sprawność, także poza miesiącami funkcjonowania centralnego ogrzewania.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium