Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_26/

Czujnik temperatury zewnętrznej VAILLANT VRC DCF 009535

Czujnik temperatury zewnętrznej VAILLANT VRC DCF 009535

Producent: VAILLANT
Cena katalogowa: 547,00 zł
Cena: 334,00 zł

Kocioł gazowy VAILLANT ECOTEC PLUS VC 15CS/1-5 kondensacyjny 1-funkcyjny 0010024646

Kocioł gazowy VAILLANT ECOTEC PLUS VC 15CS/1-5 kondensacyjny 1-funkcyjny 0010024646

Producent: VAILLANT
Cena katalogowa: 13 743,00 zł
Cena: 7 200,00 zł 11 633,00 zł
  • promocja

Obudowa modułu VAILLANT  VR 40 0010025486

Obudowa modułu VAILLANT VR 40 0010025486

Producent: VAILLANT
Cena katalogowa: 216,00 zł
Cena: 132,00 zł
  • promocja
  • promocja

Piece i kotły kondensacyjne producenta VAILLANT

Wybór odpowiedniego źródła ciepła to podstawa instalacji centralnego ogrzewania. Warto więc zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami, które technicznie przewyższają większość standardowych produktów. Szczególnie warto zwrócić uwagę na kotły gazowe Vaillant. Dlaczego? Są najlepszym wyborem jeśli chcą Państwo z jednej strony ograniczyć zużywanie energii, a z drugiej uzyskać najwyższą sprawność cieplną. Jak to możliwe?

Kocioł kondensacyjny Vaillant - jak działa i dlaczego warto go kupić

Podczas działania kotła kondensacyjnego wytwarzają się spaliny. Jest w nich między innymi para wodna. Kocioł posiada zamkniętą komorę spalania, dzięki czemu jest on w stanie skraplać znajdującą się wewnątrz wodę (kondensacja). Pobiera zatem nie tylko ciepło uzyskane ze spalania gazu, ale również ciepło uzyskane podczas procesu skraplania. W ten sposób kocioł gazowy Vaillant jest w stanie zużywać mniej paliwa. Co za tym idzie, jest znacznie tańszy w eksploatacji. Rozwiązanie tego typu to również gwarancja całkowitego bezpieczeństwa.

Warto również wspomnieć, że piece kondensacyjna są bardziej zaawansowane pod względem technicznym. Nie oznacza to jednak, że są trudniejsze w obsłudze. Współpraca z nowoczesnym panelem sterującym sprawia, że piec kondensacyjny Vaillant jest niezwykle prostym urządzeniem do zarządzania. Ustawienia są intuicyjne. Specjalne funkcje pomagają łatwo dostosować ogrzewanie do codziennego trybu życia. Każdy regulator posiada atrakcyjny wygląd, żeby dobrze prezentował się w pomieszczeniu i wpisywał w jego estetykę.

Kotły oferowane przez nasz sklep doskonale sprawdzą się dla budownictwa jednorodzinnego. Ogromną zaletą jest niewielka objętość, dzięki czemu zajmują bardzo mało miejsca. Ponadto producent zadbał również o niezwykły design obudowy, która prezentuje się bardzo elegancko. Dużym ułatwieniem dla Państwa może być wybranie gotowego pakietu urządzeń Vaillant. Części, z których składa się pakiet, doskonale ze sobą współpracują tworząc kompatybilną całość gotową do instalacji. Dokonując wyboru w naszym sklepie otrzymują Państwo nie tylko doskonałą jakość. To również wysoki komfort codzienny, jaki zapewniają nowoczesne rozwiązania techniczne. Dodatkowym atutem jest oferowana przez nas atrakcyjna cena - zarówno podczas wyboru pojedynczych urządzeń, jak i pełnych pakietów. Zastanawiają się Państwo, co będzie najlepszym wyborem? Dla nas to nie problem! Zachęcamy do kontaktu, chętnie doradzimy i dopasujemy piec gazowy Vaillant do indywidualnych potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium