Arena Łazienek
/skins/user/rwd_shoper_28/

Kabiny prysznicowe KERMI - Jakość na pierwszy rzut oka.
A także na drugi.
Wasza kabina prysznicowa Kermi ma nie tylko przyciągać wzrok. Jest wytworzona z wysokojakościowych materiałów, ma także bogate wnętrze. To jej konstrukcja, która w trakcie burzliwego dnia codziennego każdej rodziny gwarantuje stabilne oparcie. Zaufajcie certyfikowanej jakości, zarówno w kwestiach ważnych jak i mniej istotnych. Certyfikowana jakość kabin prysznicowych Kermi to pewność, że mamy do czynienia z najlepszym jakościowo, trwałym produktem. Potwierdza to zarówno certyfikat TÜV przyznany za stabilność, bryzgoszczelność i łatwość w utrzymaniu w czystości oraz fakt, że wszystkie szklane elementy kabin odpowiadają wymogom norm ESG. Perfekcyjną jakość wykonania kabin prysznicowych Kermi potwierdzają także bezkompromisowe systemy zapewniania jakości, zarządzania środowiskowego oraz energią. Poza tym producent gwarantuje dostępność części zamiennych przez 20 lat po wycofaniu modelu z produkcji. Najwyższej jakości produkty made in Germany, od ponad 40 lat.

Design kabin prysznicowych KERMI łączy.
To co użyteczne z tym co piękne.
Czy uchwyty kabiny prysznicowej dobrze leżą w dłoni? Jaki klimat wytwarza sie podczas kąpieli pod prysznicem? Jaki dzwięk wydają drzwi do kabiny kiedy się zamykają? Wiele aspektów odgrywa ogromną rolę podczas kąpieli. Wrażenia wzrokowe, słuchowe, dotyk - wszystko musi idealnie współgrać. Z wielkim wyczuciem dbają o to projektanci firmy Kermi. W taki właśnie sposób w Kermi powstało wiele ponadczasowych, klasycznych form. Są one często wyróżniane międzynarodowymi nagrodami za wzornictwo.

Kto szuka, ten znajdzie.
Innowacyjne rozwiązania kabin prysznicowych Kermi.
Dzień powszedni jest w Kermi inspiracją do tworzenia nowych produktów i innowacji. Efektem jest np. chowany uchwyt Xena do drzwi prysznicowych dostępny jest dla serii Pasa, Gia, Filia, Diga oraz Atea. Oraz ruchome ściany boczne. Albo certyfikowana powłoka uszlachetniająca szkło KERMIclean, ułatwiająca czyszczenie. Także wyjątkowy przesuwny mechanizm windowy zapewniający lepszą ochronę przed bryzgami wody. Ciągle dochodzą do tego nowe pomysły, które będą ułatwiać Wasz komfort kąpieli. Seria DIGA z drzwiami wahadłowo-składanym, dzięki którym kabina "znika". Gwarantuje więc swobodę ruchów, jest mimo wszystko idealna do niewielkich łazienek. Pomysł ten ten został uhonorowany nagrodami universal design award oraz universal design consumer favorite 2010. Kermi produkuje kabiny prysznicowe każdego typu: kabiny półokrągłe (ćwierćkoliste), kabiny prostokątne, kabiny kwadratowe oraz walk in a także parawany nawannowe.

Łatwe czyszczenie - standard kabin prysznicowych Kermi.
Zawiasy, wewnątrz kabiny zlicowane z taflą szkła lub elementy drzwi w prosty sposób wypinane do środka kabiny: dziecinnie łatwy sposób na czyszczenie kabiny. Polecamy: powłokę KERMIclean ułatwiającą utrzymanie Państwa szklanej kabiny w czystości. Jest to specjalny sposób wykończenia powierzchni - tafla szkła jest pokrywana dodatkową warstwą, która zapobiega osadzaniu się kropli wody, resztek mydła, zanieczyszczeń i nacieków kamienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium